Zdravé sladkosti po celý deň

Zdravé sladkosti po celý deň https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396701/bmid_zdrave-sladkosti-po-cely-den-iXT-396701.jpg 3 6 2

Zoznámte sa s nápadmi na sladké raňajky, desiate, obedy, večere a ďalšie maškrty len tak pod zub, a to z čerstvého, nielen sezónneho ovocia, ale aj sušených plodov a obilnín - avšak bez bieleho cukru, bielej múky a škodlivých trans tukov. Vyberte si zo stovky jednoduchých receptov pripravených z pestrých a ľahko dostupných produktov. Uvedené tipy vám pomôžu pozmeniť si recept podľa vlastnej chuti a pripraviť si tak obľúbenú verziu vybraného jedla. Sladké recepty z prirodzených a výživných surovín môžete variť každý deň a bez výčitiek svedomia ich ponúknuť taktiež deťom, ktoré sa v jedle len babrú, kým nedostanú naozajstný dezert.... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Bookmedia

Zdrowe słodkości na każdą porę dnia , 2016

Fiddis
26.10.2021 5 z 5

Za mě teda super. Je jasné, že mi nesednou všechny recepty, ale už jsem jich dělala několik a zatím jsem byla vždy spokojená.

ElenaM
20.12.2017 4 z 5

Kuchařku jsem koupila jako dárek, ale před předáním jsem ji prolistovala a jsem z ní nadšená. Pro někoho, kdo rád dělá dezerty a chce je připravovat ve zdravější variantě je to ideální dárek/kniha. :-)

moučníky

Kniha Zdravé sladkosti po celý deň je v