Zdravé plíce - Jak správně dýchat

Zdravé plíce - Jak správně dýchat https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435878/bmid_zdrave-plice-jak-spravne-dychat-OX2-435878.jpg 4 6 2

Věděli jste, že denně nadýcháme a vydýcháme vzduch o objemu jednoho horkovzdušného balonu? Plíce nás neustále zásobují optimálním množstvím kyslíku a je jedno, zda běžíme maraton nebo spíme. Svůj dýchací orgán ovšem vnímáme pouze tehdy, když něco není v pořádku. Co se děje, když kašleme, popadáme dech nebo chrápeme? Co se skrývá za alergií, astmatem a CHOPN? Co můžeme podniknout proti všem těmto dýchacím potížím? A do jaké míry jsou fit naše plíce? Všechny odpovědi na tyto otázky a nejlepší tipy ohledně celoživotně zdravých plic najdete v této knížce. S názornými ilustracemi a podrobnou praktickou částí.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Esence

Luft nach oben Wie richtig ATMEN uns stärker macht , 2018

Ronny
29.10.2023 4 z 5

Knihu jsem si zakoupila po zjištění problémů s plícemi. Byla napsána čtivě a srozumitelně a po přečtení jsem přestala kouřit. Doufám,že mi to vydrží.

Metroušek
12.09.2020 4 z 5

Zajímavá kniha zkušeného praktika, kterou by si mohli přečíst zejména astmatici, alergici a jiní nemocní, jejichž choroby jsou spojené s plícemi, kuřáci (třeba lehké cigarety jsou vcelku horší než silné, a svou denní dávku by si měli vykouřit pokud možno v krátkém časovém intervalu), chovatelé domácích mazlíčků (kočičky, ble), ale i lidé, kteří povolují a pořádají silvestrovské ohňostroje, neboť podle autora tím za pouhý jeden den vypustíme do světa 15% emisí, jež mají na svědomí nákladní automobily za celý rok, samozřejmě s příslušnými následky na naše zdraví. Nazvat náš druh Sapiens bylo zajisté míněno jako nadsázka.

zdraví astma dýchání

Autorovy knížky