Zdravě kdykoliv a kdekoliv

Zdravě kdykoliv a kdekoliv https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463243/bmid_zdrave-kdykoliv-a-kdekoliv-QuN-463243.jpg 4 11 3

Jezte zdravě podle Sandry, abyste nebyli tlouštíci! Tato kniha vám ukáže, že jíst správně, vyváženě a současně chutně se dá opravdu kdykoliv a kdekoliv. Naučí vás nakoupit správné zásoby potravin a pak z nich vykouzlit velmi snadné a rychlé pokrmy, které zasytí a dodají vám vyvážený poměr živin. Jejich příprava je záměrně velmi jednoduchá, abyste u tohoto způsobu stravování dlouhodobě zůstali. Recepty jsou sestaveny tak, abyste si je mohli případně rychle sbalit a vzít s sebou do práce, na cesty i na výlety. S touto kuchařkou zjistíte, že můžete svému tělu dodat vše potřebné, pochutnat si a ještě pro své zdraví udělat to nejlepší. Sandra Schmidová je nutriční terapeutka známá z pořadu TV Prima Tlouštíci. V současnosti ji můžete potkat ve výživové poradně Viviente v Brně.... celý text

nevermore3
17.11.2022 5 z 5

Já Sandru žeru, je to kámoška výživářka a mně fakt ten její styl sedí.
Tahle kniha, která je první, je za mě ještě o fous lepší než ta druhá, protože ty recepty jsou navíc i rychlé.

Mirin1349
12.09.2022 5 z 5

Knihu mohu s klidným svědomím doporučit naprostým začátečníkům, kteří se poprvé rozhodli zaměřit se na lepší skladbu jídelníčku a dlouhodobě udržitelné vyvážené stravování. Ti ji zhltnou jako malinu od začátku do konce a odpadne jim pomyslný stres nad tím, čeho a kolik si mají dát, aby zdravě hubli a přitom se neošidili o důležité živiny. Obsah knihy si své čtenáře ale určitě najde i mezi pokročilejšími fitness nadšenci, kteří třeba potřebují nějakou inspiraci. Do této kategorie spadám já a knihu jsem si koupila převážně díky fit odlehčeným receptům na sladké, které jsou bezkonkurenční. Určitě si koupím i druhý díl a třetí díl, který se teď právě chystá.

michimuller
16.02.2022 5 z 5

Sandru Schmidovou jsem zaregistrovala někde na netu, kde propagovala domácí pečené housky plné bílkovin, pro nás tlouštíky, do kterých se dával čerstvý sýr cottage. Recept jsem si poznamenala na otevřenou obálku z banky, spíš jsem ho načmárala a pak v kuchyni zkoušela něco jedlého vytvořit. A kupodivu dost dobrý!!!! Nebudu lhát, nadchlo mě to a peču je už docela pravidelně. A velice jednoduchou knížečku jsem nedávno potkala v knihovně, krásně zpracováno, jednoduché recepty, co zvládne i nekuchařka a co jsem vyzkoušela bylo povedené. Nic pro master chefa, nebo sběratele opravdových kulinářských specialit, prostě zdravé rychlovky do dnešního uspěchaného světa pro ty, co sem tam chtějí udělat něco jen tak "zdravě".

Kniha Zdravě kdykoliv a kdekoliv je v