Zdravé děti bez alergií

Zdravé děti bez alergií https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367715/bmid_zdrave-deti-bez-alergii-jak-na-prev-2wx-367715.jpeg 5 2 1

Pomozte svých dětem zmírnit potravinové alergie nebo se jim úplně vyhnout! Trpí vaše dítě potravinovou alergií? Namísto vyhýbání se vajíčkům, ořechům, mléku, lepku a dalším alergenům, se podle nejnovějších klinických výzkumů doporučuje zavádět alergeny do stravy dětí co nejdříve, velmi opatrně a často, alespoň po dobu prvních pěti let. Jedině tak se s nimi může tělo pomaličku seznámit a zvyknout si na ně. V knize najdete praktický návod, jak pomoci svým dětem vyhnout se celoživotnímu boji s potravinovými alergeny a 70 receptů, které vám pomohou zařadit alergeny do jídelníčku.... celý text

Literatura naučná Kuchařky Zdraví
Vydáno: , CPress

Allergy-Free Kids: The Science-Based Approach to Preventing Food Allergies , 2017

knih.sasa
29.11.2018 4 z 5

Dobrý / nový pohled na potravinové alergie u dětí. Možnost, jak trénovat jejich imunitní systém/střeva. K přečtení doporučuji. Někomu zabere, podle mě ale ne bohužl všem. Autorka z Anglie, tudíž pracuje s anglickými potravinami, ale dá se přizpůsobit na naše poměry. Polovina knihy recepty na jídla s alergeny.

kuchařky diety nápoje zdravá výživa

2018  90%Zdravé děti bez alergií
2018  20%Deti bez alergií

Kniha Zdravé děti bez alergií je v