Zdravá výživa malých dětí

Zdravá výživa malých dětí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400073/bmid_zdrava-vyziva-malych-deti-InS-400073.JPG 4 7 2

Obsahuje i recepty pro těhotné, než se dítě narodí. Pak rady a recepty výživy dětí od narození do 6 let.

Phoenix16.cz
25.05.2018 3 z 5

Kniha vypadala podle obsahu docela zajímavě, bylo v ní mnoho receptů. Po přečtení mě moc nenadchla. Je spíše pro lidi, kteří se vyžívají ve zdravé a alternativní výživě. Pokud patříte mezi lidi, kteří jedí normální jídlo a nakupují v normálních obchodech, odtud si moc užitečných rad neodnesete. Spoustu popisovaných potravin ani neznám. Některé kapitoly byly docela úsměvné, např. ta, kde autorky radí, kolik mám mít v kuchyni talířů a příborů. A nejvtipnější byla ta, kde kniha popisuje, jak přesvědčit starší generaci, aby vnoučatům také začali dávat pouze "zdravé" potraviny.

knihamouder
19.09.2014 5 z 5

Hezké povídání o zdravé stravě, recepty i rady. Pomůže vám naplánovat jídelníček-jak zkombinovat jídlo pro celou rodinu-dítě, dospělý, poradí jak uskladňovat potraviny a neplýtvat jimi, naleznete i stravu pro nemocné děti.