Zavržený

Zavržený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191894/bmid_nora-greyova-zavrzeny-MtO-191894.jpg 4 1491 270

Nora Greyová série

Zavržený série

1. díl

Patchovy oči připomínaly černé hvězdy. Bral všechno a nedával nic. Ne že bych o něm chtěla vědět víc. Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem, že by se mi zamlouvalo, co se skrývá uvnitř. Tedy, to není úplně přesné. Zvnějšku se mi líbil hodně. Dlouhé, silné paže, široká, uvolněná ramena a úsměv zpola hravý, zpola svůdný. Cítila jsem, že mě neodolatelně přitahuje, a sama sobě jsem přestávala rozumět. Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné – držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: „Jak hluboko dokážeš padnout?“... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Egmont (ČR)

Hush, Hush , 2009

dennie3
04.05.2013 5 z 5

Jedna z nejlepších a nejčtivějších knih, co jsem kdy četla.
Patch je prostě dokonalý.

terinka.tp
03.05.2013 5 z 5

Tato knížka mě opravdu velice nadchla. Líbí se mi hlavně v tom ohledu, že se pořád něco děje a vy se nenudíte nad kapitolami, kde není nic zajímavého. A samozřejmě nejvíc se mi líbí hlavní hrdina!:) Už od chvíle, kdy je trenér posadil k sobě jsem mu fandila!:D Jediné z čeho jsem měla obavu, bylo to, že téma andělé nebude zrovna to, co mě bude bavit, ale po přečtení této knížky jedním dechem jsou u mě tito andělé na prvních místech! :))

P.ary
26.04.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, už mám za sebou i druhý díl a chystám se i na další dva :-) je to jedna z mála knih, kterou si za čas přečtu znova...

Lucka.79
18.04.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, takže za mě plný počet a ráda si přečtu další díl ...

JajaAP
13.04.2013 5 z 5

Zajímavá knížka, líbil se mi hlavní hrdina. Je to ten typ drsňáka k sežrání, který obvykle prohraje s panem dokonalým, ale tady je to jinak. Knižka má krásný konec, myslím, že není třeba ani pokračování, tak doufám, že až se dočtu ke skutečnému konci bude aspoň tak dobrý jako konec prvního dílu. :-)

barborelka
11.04.2013 5 z 5

Po všech těch upírech, vlkodlacích a vílách konečně příjemné zpestření ;-) Popravdě jsem se bála, že děj bude stejný jako stmívání ale byla jsem mile překvapená až na pár podobností, které se dají snadno přehlédnout....mě Zavržený absolutně odrovnal;-)vnesl svěží vítr do již zaběhlích kolejí o upírech a o jiné havěti;-) Nora mi byla sympatická, Patche byl tajemný a nebezpečný a někdy mě z něj až mrazilo....
Jedním slovem paráda. Vřele doporučuji

Lenka 13
07.04.2013 5 z 5

Velice pěkná série ,velice pěkné čtení,nedalo se odložit,kniha mě bavila,napětí,temné stíny,láska.
Musím souhlasit s názory že je podobnost se STMÍVÁNÍM.
Těším se pokračování.

Kristofela
25.03.2013 4 z 5

Po upírech nastoupili na scénu padlí andělé....až příliš odvážné poněkud naivní dívky připravené za každou cenu přijít na kloub podivnému chování dokonlých a nebezpečných chlapců stále zůstávají! Nicméně tato kniha mě zaujala...Nechybělo mi napětí a chytlavý děj...a samozřejmě zajímavý obal :D

malazluta
20.03.2013 1 z 5

Nemám nic proti teď tolik populárnímu klišé - chlapec s "problémem" (ať už je to upír, padlý anděl, cokoliv:-) a dívka, která je k němu přitahována silou přímo magickou... ale tato kniha mě vůbec nebavila, je hodně obsahově slabá a bylo mi úplně jedno, co se hlavním hrdinům děje. Na knihu mě nalákal pěkný (a podle mě opravdu povedený) přebal knihy - ale to je moje chyba a dobře mi tak.

janettka
17.03.2013 5 z 5

Výborná kniha, kterou vezmete do ruky a jen tak neodložíte, tedy tak jsem to měla já. Občas se mi stává, že po přečtení několika kapitol musím knihu odložit, protože mě prostě nebaví, ale u téhle to rozhodně není :-) V pár momentech mi připomínala lehce Stmívání. Nejhorší bude, až se tato kniha zfilmuje (který prý má být) a bude komerční, to nesnáším. Kniha se opravdu dobře čte, je romantická, místy vtipná a opravdu chytlavý děj, který potvrzuji tím, že se chystám už na čtvrtý díl :)

Lira
15.03.2013 4 z 5

Můj názor je trochu složitý, jelikož si příliš nejsem jistá. Příběh celkově byl dobrý a zápletky skvělé, ale postavy mi trochu neseděli. Hlavně mě dráždila postava Nora a její přítelkyně Vee. Nora mi ze začátku připadala sympatická, avšak po čase si uvědomuji, jak je totálně pitomá a moc ,Dříve činní a pak se ptá'. Úplně ten případ. Vee se mi zas zdá příliš ukecaná a za kamarádku bych jí nikdy rozhodně neměla. Příběh trochu zachránil Patch a ten jeho humor.
Nějaké pasáže tam také nemuseli být a nějaké se mohli trochu i pozměnit.
Další knihu si přečtu, i když s přivřenými oči.

Majulinek
12.03.2013 5 z 5

Můžu říct, že tato kniha (či tato tetralogie) měl velmi překvapila. Neočekávala jsem od ni nic velkolepého. Ale děj mě zaujal, bylo to vtipné a napínavé, rozhodně je tato kniha velmi čtivá. Těšila jsem se na druhý díl.

Lenisk@
09.03.2013 3 z 5

Tak už máme přeupírováno, vymysleme nové téma. Pro změnu anděly. Kdyby to ovšem byla nějaká změna...
Tajemný, sexy týpek, někdy docela slabomyslná slečna, první hodina biologie a láska jako trám...
... Na druhou stranu po všech výtkách, které se mi honí hlavou, musím říct, že kniha se velice dobře a rychle čte, je napínavá a dokonce vtipná. A já si u ní ráda odpočinula. Ach jo, už zase se řítím do ságy, která je na pokračování! :)

Ulrika
03.03.2013 5 z 5

Moc pěkná kniha, už mám rozečtený druhý díl, tak jsem napjatá, jak to všechno dopadne

LOtwilightVE
25.02.2013 5 z 5

Knížka s dějem, romantikou a která se hezky a rychle četla. Hned si přečtu další díl :))))

Danda224
22.02.2013 5 z 5

Krásná, čtivá, neotřelá, vtipná, napínavá a romantická přesně taková ta kniha je :D

andulka1406
17.02.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila. Je pravda, že v určitých pasážích mi taky připomínala Stmívání. Ale jinak je děj úplně jiný. Občas mě u knížky mrazilo, občas jsem se musela smát a u konce knihy mi ukápla slza. Knížku musím hodnotit velmi pozitivně. Je to moje první kniha o andělích. Určitě se těším až si přečtu další díly :)

snilek.holka
14.02.2013 5 z 5

Hodně mi to připomínala v určitých pasážích Stmívání. Nicméně i tak to podle mě byla dost zajímavá knížka. Dobře se mi to četlo a bylo to napínavé

Ignis
13.02.2013 3 z 5

Další klon Stmívání, akorát že hlavní hrdina je padlý anděl a ne upír. Nicméně je to napsané mnohem záživnějším stylem, i děj a hrdinové jsou zajímavější (kromě hlavní hrdinky, ale i ta je o stupeň lepší). Ale čekala jsem něco mnohem osudovějšího a působivějšího.

Posli
02.02.2013 2 z 5

Kniha se četla velmi lehce a to mě i docela překvapilo, protože nemohu říct, že by měla nějakou silnou dějovou linii. Pro mě byla kniha moc jednoduchá a podobná Stmívání, a proto jsem ji tolik neocenila. Ničím mě nezaujala ani nepřekvapila.

vraždy láska thrillery andělé

Becca Fitzpatrick