Zavěšená pizza

Zavěšená pizza https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392723/bmid_zavesena-pizza-ALX-392723.jpg 4 70 29

Představte si, že dostanete darem zavěšenou pizzu. Zjistíte, že na vás někdo myslí, ačkoli vůbec netušíte, kdo ji mohl objednat. Co všechno se díky takové pizze může stát? Petr pracuje v rádiu. Přetrpěl rozchod a sní o vlastní kapele. Manžel hostinské Ály zase často utíká na půdu. Nikdo netuší, co se děje a proč netráví více času se svou rodinou. Markéta, Kamila a Irena založily klub Sněhurek. Už dlouho totiž čekají na spásný polibek toho pravého. Markéta, řešící rozchod rodičů, se díky vztahovým peripetiím nedopatřením stává promiskuitní. Irena alias Zelňačka, skáče ze vztahu do vztahu a je nešťastná. Není divu, když jí komplimenty skládají hlavně ženatí muži - prstýnkáři. Kamila okolí neustále podstrkuje svou kreativní kuchyni, ačkoli vůbec neumí vařit a získává nabídku na post moderátorky televizních novin. Jenže – nic není zadarmo! Lidské osudy provází láska, nenávist, přátelství, tolerance i smutek a ať chceme nebo ne, mnohdy se navzájem dotýkají. Kniha s vtipným nadhledem vypráví příběhy, které píše sám život. A kdo ví, třeba jedna taková zavěšená pizza obrátí život naruby i vám… Ukázka z knihy je na: https://spisovateljares.wixsite.com/pizza/ukazka-z-knihy-speed-dating... celý text

Hana46
24.06.2019 5 z 5

Konečně jsem se ke knížce dostala.Musím říct,že jsem ji přečetla opravdu s chutí, někdy jsem se zasmála a jindy jsem se zase docela zamyslela.Krásné letní čtení,kéž by bylo více takových knížek.Děkuji autorovi a těším se na další.

majáček
09.06.2019 5 z 5

Je to ještě lepší čtení než od Patrika Hartla. Vždy, když byl problém, tak za chvíli bylo řešení. Bylo to vtipné, smutné a originální. Nápad se zavěšenou pizzou je skvělý. Určitě bych jí zařadila do své knihovny.

zdenaR
27.05.2019 5 z 5

Na knihu mě navedl sám autor zaslanou ukázkou, která se mi líbila.
Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Velmi mě zaujala svými jakoby samostatnými příběhy, které se však postupně potkávaly a pospojovaly.
Nápad se zavěšenou pizzou mě nadchl, a přivedl na následující myšlenku: poslat knihu jako "zavěšenou pizzu" někomu, koho mám ráda a kdo to zrovna v tuto chvíli potřebuje.
Určitě pošlu tuto knihu a neudělám chybu :-)))

Modrina
14.05.2019 4 z 5

Pěkné. Zloději času jsou pro mě i nadále autorova nejlepší kniha, ale tyhle příběhy mě bavily. Jen jsem si občas musela uvědomit, o kom se mluví, postav je v knize fakt hodně. A korektor - byl-li nějaký - svou práci odflákl. Ale i tak kniha rozhodně stojí za přečtení.

iceVS
05.05.2019 5 z 5

Bavila jsem se. Je tedy fakt, že hned u první kapitoly jsem lehce zpanikařila, jazyk se mi zdál rozkošatělý a pointa až příliš odhadnutelná, ale další stránky mě naprosto pohltily. Knížku jsem dala "na jeden zátah" :-)
Celkově mi to hodně připomíná styl psaní Patrika Hartla. A musím říct, že tahle kniha se mi líbila víc než ty Hartlovy. Autorovi rozhodně přidávám body za odvahu za "střelbu do vlastních řad".
Jsem přesvědčená, že je nezbytné dokoupit do fondu další exempláře této knihy, jeden stačit určitě nebude :-)

Marla
27.04.2019 4 z 5

Zvláštní kniha; jakoby samostatné příběhy a přece propojená dějová linka. Úsměvné i k zamyšlení, ztřeštěné i dojemné. Jakoby vytažené z životů mnohých z nás, uvěřitelné. Ale proboha, kdo tomu dělal korekturu? Těch překlepů.....

majík1
14.04.2019 5 z 5

Kniha bezvadná, taková, která nutí k zamyšlení.Je o osobních problémech i radostech,tak jak život přináší.Žádná růžová knihovna a i návod jak udělat někomu nezištně radost,nechybí špetka humoru.Takových knih by mělo být více.

Jaruš7
05.04.2019 5 z 5

V mých FsF. E-kniha
B e z v a d n ý. Jako dárek pro další level v životní dimenzi. Žasla jsem nad tak prostým nápadem, který fakt dovede přetočit každého do nové roviny vnímání a tou změnou se nakazit. Je to neskutečně inspirativní a prudce nakažlivé. Máte chuť to zkusit taky, už pro ten pocit, který se ve vás usadil při čtení. Nepřeháním, tak to cítím, stojí to za poznání, fakt že jo.
Příběhy mají srdeční zármutky, jiskření a úsměvný žargon, prostě pecka.

Jaruš7
18.03.2019 5 z 5

Značka V.J. je pro mě jistota nevšedního zážitku, neboť jakýkoliv žánr si autor vezme do knižní parády, tak mě nadchne a nelze je nemít. Takže je mám všechny, tudíž i na tu Pizzu s hřebíkem se těším.
Thriller Intrikáni - perfektní, 1212 - senzační, V hlavní roli - jedinečná, Vor v zakoně - skvělá, Dědeček - humor bezvadný, Zloději času - něco extra, Všichni proti všem - superdílo.
Není nad instinkt z poznání, :-)

humor pizza

Vítězslav Jareš