Medvídek Pú - Proč musí pršet

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Proč musí pršet? Medvídek Pú se přesvědčí, že déšť je v přírodě velmi potřebný. Zátiší Medvídka Pú je nová edice, v které děti najdou odpovědi na celou řadu otázek, jež se týkají světa kolem nich. Medvídek Pú a jeho kamarádi ze Stokorcového lesa se setkávají s různými projevy počasí nebo se učí poznávat zvířata a rostliny. Na začátku je vždy nějaká příhoda, která je zaujme a dovede k tomu, že se chtějí o dané věci dozvědět co nejvíce. Na konci knihy jsou návody na několik her a praktických pokusů, které mohou děti vyzkoušet společně s rodiči....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130376/medvidek-pu-proc-musi-prset-130376.jpg 4.67
Série

Zátiší Medvídka Pú

Žánr
Pro děti a mládež, Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno, Egmont (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Medvídek Pú - Proč musí pršet

Osice
11.08.2020

Dobrá otázka:-) Kap, kap, kap. Nebojte, obyvatelé Stokorcového lesa pomohou dětem najít odpověď. Příběh je pěkně vystavěn, postupně zjišťují malí čtenáři, proč je deště zapotřebí, ale i to, jaké radovánky si můžeme díky dešťové vodě užít. Kap, kap, kap. … Konec je krásný jako slunečný den:-)

Za samotným příběhem je návod, jak si doma můžeme vytvořit svůj vlastní deštík. Stačí k tomu sklenice, potravinová fólie, gumička, voda a lednice:-) Zítra s dětmi vyzkoušíme. Kap, kap, kap.

Hvězdičku strhávám za špatně nakreslenou duhu. U knihy, která si klade za cíl vzdělávat, se podle mého jedná o velkou chybu. Škoda, protože jinak se mi kniha líbí moc. ... Arnoštův (21 měsíců) dnešní objev v knihovně. Už se nemůžu dočkat toho, až mi i on položí nějakou všetečnou otázku.