Zatímco jsi spala

Zatímco jsi spala https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376065/bmid_zatimco-jsi-spala-HBV-376065.jpg 4 254 72

Alex se probudí připoutaná na operačním stole. Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji nutí, je nevýslovně absurdní a krutá. Když však Alex znovu procitne, nemá na těle žádné stopy po zranění. A vůbec nikdo jejímu hrůznému zážitku nechce věřit, proto začíná Alex časem pochybovat o svém zdravém rozumu… Dokud se nesetká s další obětí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

Don't Wake Up , 2017

Acquenta
11.08.2018 4 z 5

Skvělá knížka, akorát ten prostředek se trošku víc táhl...nicméně vraha bych čekala teda jiného...:-)

MarieH
09.08.2018

Mám stejný názor jako Kamienkova 33 , nuda, námět zajímavý, mohl z toho být dobrý thriller, ale vznikla neuvěřitelná slátanina.

jarka2222
09.08.2018 4 z 5

No:-(. Tak jsem se na tuhle knížku těšila a tak mě zklamala. Námět neotřelý, zajímavý, jen trochu vázne jeho rozpracování. Říkala jsem si, škoda, že tenhle příběh nerozpracovali mistři svého oboru. Asi je to i tím, že je to prvotina a autorka se ještě učí zaujmout čtenáře. Pro mne ještě syrový, nedopečený, thriller. Určitě ale nelituju, že jsem si ho přečetla.

snoopylady
08.08.2018 5 z 5

Kniha je čtivá už od začátku. V napětí vás udržuje po celou dobu a nedovolí knihu odložit.
Příjemné a plynulé čtení na 2 odpoledne.

Kamienkova33
01.08.2018 2 z 5

Pre mňa to bola strašná nuda, rozťahaný dej, nesympatické postavy a útočníka som vypátrala asi v polke knihy, čo sa mi často nestáva, vlastne skoro nikdy... V závere ešte nedotiahnuté veci, no z môjho pohľadu škoda času.

Terez25
26.07.2018 4 z 5

Fajn knížka, avšak nebyla to taková pecka, jakou jsem od začátku čekala. Brzy si na knihu nejspíš ani nevzpomenu, ale bylo to příjemné čtení s fajn postavami.

lenka666
25.07.2018 5 z 5

Výborně napsaná knížka. Prostě super.

eva2114
24.07.2018 5 z 5

jednodnovka. moze byt :)

Ráčkajda
23.07.2018 5 z 5

Nádhera, krásně se to četlo jedním dechem,super.

evonra
11.07.2018 5 z 5

Tak toto je opravdu vydařený psychothriller, navíc z atraktivního lékařského prostředí. Ta beznaděj a zoufalost, kdy vám nevěří ani ti nejbližší, je velmi věrohodně popsaná. Podezřívala jsem snad všechny kolem Alex, teprve s posledními kapitolami mi začalo lehce svítat ....
Výborně napsané a dostatečně psychopatické :-)

kneslova
01.07.2018 5 z 5

Na to, že to je autorčina prvotina, klobouk dolů. Velice zdařilý psychothriller- dokonale popsaná beznaděj Alex, které se dějí děsivé věci, ale nikdo jí nevěří. Pachatel je správně psychopatický i geniální. Jen motiv se mi zdál příliš ujetý. Dobré čtení

jana3099
27.06.2018 5 z 5

Hodně dobře napsaný příběh jedné ženy, které nikdo nevěřil - přečetla jsem během dvou dní. Podle anotace zde jsem usoudila, že si knihu - novinku - koupím a hodně mě zaujala a tak jsem si ji přečetla hned a opravdu dobrý,zajímavý, čtivý thriller. Alex jsem moc fandila a četla a četla, abych se dozvěděla, kdo za tím vším zlem stojí.

prvotina lékařské prostředí psychologické thrillery

Liz Lawler
britská
2018  76%Zatímco jsi spala
2019  73%Dokud tě nenajdu

Kniha Zatímco jsi spala je v