Zasvěcení : Příběh mladé ženy úvodem do mystiky andských Indiánů

Zasvěcení : Příběh mladé ženy úvodem do mystiky andských Indiánů https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112474/zasveceni-pribeh-mlade-zeny-uvodem-do-mystiky-andskych-indianu-112474.jpg 4 18 4

Mladá Elizabeth přijíždí do Peru se zájmem o indiánskou kulturu. Netuší, jak podivuhodné duchovní dobrodružství ji v údolích majestátných And čeká. Brzy se seznamuje s místním šamanem, který ji zasvěcuje do tajemných, avšak nesmírně působivých rituálů, obřadů a životních postojů.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Práh

Initiation - A Woman , 1997

xsvem25
25.03.2020 4 z 5

První část knihy velmi dobře čtivá, vše ubíhá, děj se vyvíjí. Druhá část už bohužel ne tak docela - v podstatě jde hlavně o obyčejný popis jednotlivých rituálů, které jsou si velmi podobné a z mého pohledu šlo o část dosti nezáživnou. Posledních pár stran je opět zajímavějších. Jako celek ale kniha určitě stojí za přečtení.

jirrinka5851
09.10.2018 5 z 5

Chtěla bych sehnat další knihy od této autorky

KetrinZel
24.01.2016 5 z 5

Výborná kniha, ale nejdde ji číst ani jako cestopis. Pomalu každou stránku je třeba nechat působit.

Pav.Hope
17.03.2013 4 z 5

Kniha se mi velmi libila, hlavne pokud jde o výměnu energiii...Komu neco rikaji tyto stare kultury jiste si přijde na své.

konec světa Inkové mystika Peru

Autorovy knížky