Zásah osudu

Zásah osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79027/bmid_zasah-osudu-kAf-79027.jpg 4 12 2

Idylický klid malého amerického městečka, kde si čtyři dětští lékaři otevřeli soukromou praxi, rozčiří zpráva o záhadné smrti jedné z nich, všeobecně oblíbené lékařky Mary McNeillové. Nečekaná ztráta dlouholeté přitelkyně je pro hlavní hrdinku román Paige Pfeifferovou stejně nepochopitelná jako pro zbývající kolegy a obyvatele městečka. Cití se spoluvinná za Mařin předčasný odchod z tohoto světa a snaží se pokračovat v tom, co ona nedokončila. Paige začíná hledat ve svém životě místo pro hluboký vztah, citové naplnění a lásku....... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Wist

Suddenly , 1993

Evaho73
05.08.2020 4 z 5

Kniha Zásah osudu bola pre mňa príjemným spestrením.
Zo začiatku som sa nevedela začítať, dlho som si zvykala na netradičný štýl, akým je napísaná, konanie niektorých postáv mi prišlo niekedy uletené, ale keď som poriadne vpadla do deja, nemohla som sa od knihy odpútať.
Jednotlivé postavy boli dobré vyprofilované a ich príbehy mi pripadali uveriteľné a skutočné.
Smrť blízkych naozaj dokáže pohnúť životom a človek začne prehodnocovať a meniť svoje priority.

Ivetaa
18.10.2015 5 z 5

Kniha mě "pohltila" od začátku do konce. Jedna z nejlépe napsaných knih od této autorky. Doporučuji všem.