Zápisník šíleného rybáře

Autor, novinář a amatérský rybář, shromáždil ve své čtvrté knize ty nejzajímavější příhody, jaké ho v posledních šesti letech u vody potkaly. Je jich dvanáct, jsou seřazeny chronologicky podle ročních období začínají na jaře pstruhovým zahájením a končí před Vánoci, a dokládají, že i ve světě "tichých bláznů" lze nalézt smysl pro humor a ironii. Současně ale varují, že i tak krásná zábava, jakou rybolov bezesporu je, může být někdy životu nebezpečná. Kniha je doprovázena autorovými černobílými fotografiemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31448/zapisnik-sileneho-rybare-31448.jpg 4.52
Dobrodružné, Literatura česká
Vydáno:, Mladá fronta

MirdasB8
27.02.2016

Tuhle knihu jsem obdržel od přítelkyně jako příležitostný rybář, který si už tři roky říká, že příště už se do ryb pořádně opřu :) Musím říct, že dlouho se mi žádná kniha tak nelíbila. Přečetl jsem ji jedním dechem. Poutavě vyprávěné rybářské historky, ve kterých se střídají napětí a dobrodružství s humorem. U některých pasáží jsem slzel smíchy, ty jsem pak musel číst i přítelkyni :)

Václav Fikar

Václav Fikar