Zamilovaní až po uši

Zamilovaní až po uši https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123826/zamilovani-az-po-usi-123826.jpg 3 12 12

Lucia Valentinová je veľmi šikovná, veľmi nezávislá, no neveľmi kvalifikovaná na prácu zoznamovacej agentky. Keď jej však rodičia dočasne prenechajú rodinný podnik, Agentúru Valentín, zo všetkých síl sa usiluje neurobiť rodine hanbu a nesklamať klientov túžiacich po láske. A navyše je to skvelá šanca riešiť nezaplatené účty. Lenže Lucia nemá s dohadzovaním žiadne skúsenosti, hoci istú mieru nadania zdediť mohla. Podľa rodinnej legendy obdaril sám boh lásky Amor každého Valentinovca schopnosťou vidieť auru, aby podľa jej sfarbenia mohli určovať ideálne dvojice. Nanešťastie Lucia o túto schopnosť pred rokmi prišla, ale zato máva vízie o stratených predmetoch. Ako to môže využiť v zoznamovacej agentúre? To by ste sa čudovali! Vo veľkomeste ako Boston každý čosi hľadá. Keď Lucia nájde stratený zásnubný prsteň na tom najneočakávanejšom mieste, požiada príťažlivého súkromného detektíva, aby jej pomohol vyriešiť dokonalý zločin. A ktovie? Možno ju dokonalý zločin privedie k dokonalej láske...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Truly, Madly , 2010

E.T.007
04.04.2023 4 z 5

Veľmi pohodový a príjemný príbeh so zaujímavou zápletkou. Čítalo sa to dobre. Stojí za tých pár hodín, ktoré mu venujete.

Silmarien
27.04.2017 4 z 5

Jedna z lepších romantických knižiek na pohodový večer. Aj romantika, aj trošku záhad, aj akcia, ale všetko v takom pohodovom duchu.
Valentinovská rodina má dar - jej členovia vidia auru ľudí - a na tom si založili úspešný biznis dohadzovania. Len posledná členka rodiny Lucia kedysi o túto schopnosť prišla, aby ju vystriedala i ná. Schopnosť nachádzať stratené predmety. Táto schopnosť má však svoje obmedzenia a nie je veľmi vhodná na vedenie zoznamovacej agentúry. Keď však Lucini rodičia potrebujú odísť a schovať sa pred škandálom Lucinho otca, mladá žena nemá na výber a musí prevziať agentúru svojho otca. Hneď prvý deň sa nechtiac vďaka svojej schopnosti zapletie do riadnej šlamastiky - jeden zo stratených predmetov uvidí tam, kde by to nikto nečakal. A podarí sa jej nájsť popri všetkom tom nielen strateného chlapca (jej schopnosť funguje len na veci) ale aj lásku pre seba, ktorá by nepodľahla Amorovej kliatbe (Valentinovci vedia nájsť životnú lásku iným ale nie sebe, nie takú čo vydrží)?

Ms.Iris
26.03.2015 5 z 5

Prečítala som si prvých 10 strán a v duchu uvažovala, či to má zmysel čítať ďalej....ešťeže som knihe dala šancu a neprestala čítať :-) zrazu sa z knihy vykľul zaujímavý príbeh, ktorý ma nadchol viac než som čakala :-)

lusila
05.10.2013 4 z 5

Zaujímavá, vtipná kniha, veľmi ma pobavila.

danuska
22.11.2012 2 z 5

Pribeh ma velmi nezaujal, hlavne ta cast o laske ma nudila, az otravovala.A nepochopila som, preco prekladatel prelozil meno hlavnej postavy, to Lucka ma uplne vytacalo.

2012  67%Zamilovaní až po uši
2024  0%Tajemství kosí kavárny