Zamilovaná princezna

Zamilovaná princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53381/zamilovana-princezna-53381.jpg 3 7 7

Knížectví Illyria série

Maličké knížectví Illyrie na pobřeží Středozemního moře skrývá mnohá tajemství! A vztah novozélandského miliardáře Hawkea a princezny Melisy, sestry panovníka, je jedním z nich. Proč Melisa odmítá Hawkea, přestože ho miluje? A co tají Hawke před svou láskou? Může mu Melisa věřit, že jeho tajemství jsou opravdu nevinná? A dokáže Hawke překonat její pochybnosti?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Rich Man´s Royal Mistress

LilluLong
22.07.2021 4 z 5

Mne sa kniha docela páčila , mozem doporučiť ako jednohubku do lietadla na ceste k moru užiť si dovolenku :) u mna 4*

Dodee
04.08.2015 2 z 5

S přítelem jsme vyrazili na chatu. Na stole se tam váleli dvě knížky jeho mamky. Řekla jsem si při dlouhé chvíli, že jsem dlouho nic nepřelouskala a teď když mám na to čas tak proč ne. Nejsem zrovna na červenou knihovnu, nebaví mé zamilované příběhy a podobné knihy tohoto typu. Ale nakonec jsem byl docela mile překvapená. Nebylo to sice nic extra, nic co bych si chtěla přečíst někdy znova. Ale bylo to čtivé a bavilo mě to. Jediné co mi trochu vadilo - ovšem co jsem se setkala s romantickou literaturou, tak takhle je postavený téměř každý druhé román - rozuzlení na posledních 3 stranách. Začátek se vyvíjel dobře, prostřední část byla trochu nudná a potom rychlé vysvětlení a konec. Když to shrnu kolem a kolem je to průměrná kniha, která zabaví při dlouhé chvíli. :)

nien
17.09.2012

Zajímavé, jen jsem zvědavá, zda by to fungovalo i v normálním životě.

Robyn Donald
novozélandská, 1940