Zamilovaná dcera okresního tajemníka a jiné případy venkovského advokáta

Zamilovaná dcera okresního tajemníka a jiné případy venkovského advokáta https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192280/zamilovana-dcera-okresniho-tajemnik-192280.jpg 4 1 1

Sbírka nesmírně humorných soudniček z časů současných i minulých je doplněna vtipnými slovníčky pro komunikaci s klienty, soudci, obviněnými i příbuznými. A protože jejím autorem je skutečný „venkovský“ advokát, vedle legrace v ní samozřejmě nechybí ani nadhled a životní moudrost zkušeného člověka, který strávil mnoho let v luzích a hájích českého práva a spravedlnosti.... celý text

JPE
20.05.2014 4 z 5

Ačkoliv se jedná o velmi útlou knihu, velice mě bavila. Jedná se o soubor úsměvných povídek ze soudního prostředí. Autor nás svěží formou provází několika soudními případy, ve kterých figuroval jako advokát. Mimo dobrou zábavu kniha čtenářům ukazuje zajímavé, někdy až absurdní případy českých soudů a trochu poodhaluje třináctou komnatu jednoho z advokátů, který do své práce ještě dokáže vkládat své srdce. Pokud by autor někdy napsal pokračování, neváhal bych a další díl bych si rád pořídil.

Autorovy knížky

2014  80%Zamilovaná dcera okresního tajemníka a jiné případy venkovského advokáta

Kniha Zamilovaná dcera okresního tajemníka a jiné případy venkovského advokáta je v