Zamilovaná a zoufalá

Zamilovaná a zoufalá https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224330/bmid_zamilovana-a-zoufala-Z0Q-224330.jpg 4 15 2

Jesse LeBeauovou se někdo pokusil zabít. Rázem se jí zhroutil celý svět. Má práci, do které se nemůže vrátit, dům, v němž se bojí žít... Jediné bezpečné útočiště, které jí ještě zbývá, je ranč, na němž kdysi vyrůstala a zamilovala se do Kinga McCandlesse. V něm má teď přítele a ochránce, který ale netuší, že Jesse touží po tom, aby jí byl ještě bližší...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

King´s Ransom , 1992

Kudík
25.05.2022 3 z 5

(SPOILER) Znovu čtení jen na chvilku s tím, že jsem se dle anotace těšila na zápletku. Překvapilo mě, jak se z pokusu o únos během okamžiku stane pokus o vraždu. Strůjce, resp. organizátor nebyl žádným překvapením. Zde mi však nesedělo chování u Kinga, které bylo na rančera dost emotivní, a také ty "bezkontaktní" 3 roky. Jinak příběh s napínavějším dějem v úvodu a následně až v závěru.

jeannote
22.06.2020 5 z 5

Hezká Harlequinka na deštivý den, jsem ráda, že jsem se nemýlila, když jsem od 46té stránky tušila, kdo stojí za napadením a důvodem Jessy.