Žalujem - Neslýchané odhalenie - 11. september 2001

Touto knihou sa autor pokusil prispieť k nájdeniu pravdy o udalostiach tzv. 9. septembra 2001, a podnietiť slovenského čitateľa k premýšľaniu o tejto žalostnej udalosti. Tento nehorázny zločin americkej vládnucej triedy a vládnych kruhov nie je len vecou Ameriky a Američanov. Sú zločinmi proti ľudskosti, zločinom proti mieru, lebo ich následkom je nielen nevyhlasená občianska vojna vo vnutri Ameriky, ale aj vojny rozpútanej po celom svete. Navždy si pamätajme americký vládny krvavý teror 11. september 2001....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246190/zalujem-neslychane-odhalenie-11-sep-rbB-246190.jpg 52
Literatura faktu
Vydáno, Eko-konzult

Kniha Žalujem - Neslýchané odhalenie - 11. september 2001

moničina
25.07.2019

Odvážna kniha. Som rada, že máme aj u nás autorov, ktorý nám vedia sprostredkovať to, čo sa nemáme odkiaľ dozvedieť, keďže u nás je to s médiami ako za socíku.
Veľmi detailne opísané pozadie útokov a všetky pochybné veci, ktoré sa diali okolo toho. Autor detailne rozobral jednotlivé veci a to dokonca aj z technickej stránky, páči sa mi, že to rozobral tak, že tomu rozumieme aj my, ktorý nemáme technické vzdelanie, jeho štýl je jednoduchý a potom zaujímavý. Pri čítaní textu som si to celé, o čom písal aj vedela živo predstaviť. Kto má rád "konšpirácie" a koho zaujíma problematika okolo 11 . septembra, v knihe si rozhodne príde na svoje. Predtým, než som to začala čítať som si myslela, že už toho bolo povedaného mnoho a nič nové sa už nedá dozvedieť, ale kniha ma vyviedla z omylu. Jediné, čo mi tam vadilo bolo, že mnohé veci opakuje v texte stále a stále. Ale tým nám chcel asi stále pripomínať dané zistenia.

zahadum
14.12.2017

Newtory, nesúď knihu podľa obalu...na škodu sú iné " knihy " nejdem menovať aby som nevytočil tornádo slniečkárskej mafie ktorá je všade prítomná ako šváby v americkom filme aj v realite....

newtory
16.04.2015

Ako už anotácia naznačuje, opäť jedna kniha, kvôli ktorej zbytočne zomierajú stromy a vo Venezuele sa nedostáva toaletného papiera.

státní terorismus konspirační teorie 11. září 2001 spiknutí alternativní historie

Ján Zvalo
slovenská, 1932