Základy znakové řeči pro miminka

Základy znakové řeči pro miminka https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90835/zaklady-znakove-reci-pro-miminka-90835.jpg 4 7 1

Od roku 2004 seznámila kniha Základy znakové řeči pro miminka stovky tisíc rodičů a ošetřovatelů dětí na celém světě se zázrakem znakování s miminky - a způsobila, že zatoužili po další. Nyní přichází rozšířené vydání, ve kterém Monta Z. Briant představuje více než 300 znaků Amerického znakového jazyka (ASL), které jsou ilustrovány přehlednými fotografiemi a jednoduchými instrukcemi. V knize jsou obsaženy i specifické techniky znakování určené pro děti, písničky, hry, aby učení bylo zábavné a otevřelo rychle obousměrnou komunikaci. Tato kniha je nezbytností pro všechny rodiče, prarodiče a kohokoliv dalšího, kdo tráví čas s dětmi, které dosud nemluví. Copak rodiče nebo ošetřovatelé nechtějí vědět, co se jim snaží jejich dítě říct? ... celý text

sheldon8410
28.05.2021 5 z 5

Sympatická knížka o základech znakování s miminky se spoustou znaků. Sice vychází z amerického znakového jazyka, takže jsou některé znaky jiné než naše (a některé podle mě pro děti i dost složité), ale jako inspirace je to určitě super.

neverbální (mimoslovní) komunikace znakový jazyk kontaktní rodičovství znakování

Autorovy knížky

2009  83%Základy znakové řeči pro miminka

Kniha Základy znakové řeči pro miminka je v