Základy přírodní magie pro dobrou čarodějku

Základy přírodní magie pro dobrou čarodějku https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522333/bmid_zaklady-prirodni-magie-pro-dobrou-c-64fcace3ccb5a.jpg 4 9 4

Magie má tu moc proměnit váš vztah se svou vlastní osobou, lidmi kolem vás a přírodním světem. Prostřednictvím vyzkoušených a osvědčených tipů převzatých z osobního grimoáru (knihy popisů čarodějných praktik) lesní čarodějky objevte vše, co potřebujete znát na začátku své cesty.

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Via

Witch of the forest’s guide natural magick , 2021

Dana764
23.02.2024 5 z 5

Moc pěkná kniha. Přehledné jasné hezky ilustrované. Doporučuji, hlavně pro věčné začátečníky

romcav51
20.11.2023

Kupovala jsem ji jako dárek. Má nádherné ilustrace, takže po grafické stránce doporučuji.

Sabulep
05.11.2023 4 z 5

Moc pěkné shrnutí, pro více informaci musí člověk hledat v dalších knihách, ale to se dá očekávat k počtu stran. Doporučuji pro začátečnice. Pěkné ilustrace.

Prokrastinuji
31.10.2023 5 z 5

Nejsem vyloženě čarodějka, ale musím říct, že mě vcelku zajímají a fascinují ezo věci - magie, rituály, výklad z karet, síla bylinek, Takže když jsem tuhle konkrétní knihu zahlédla na instagramu @zrzavecteni hodně mě nalákala. Po grafické stránce je to úplný skvost - miluju ty barevné ilustrace a kvalitní papír! Přebal knihy má z vnitřní strany navíc tabulku pro kyvadlo. Co se týká informací - tuhle literaturu nemám skoro vůbec načtenou, takže nemůžu porovnávat, ale pro mě jako nováčka to je skvělé a srozumitelné zasvěcení

čarodějnictví

Autorovy knížky

2023  82%Základy přírodní magie pro dobrou čarodějku

Kniha Základy přírodní magie pro dobrou čarodějku je v