Základy meditace

Základy meditace https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283866/zaklady-meditace-LHi-283866.jpg 3 11 4

Stále více lidí po celém světě se zajímá o meditování; především v náročném a stresujícím kolotoči západního světa přibývá těch, kteří touží najít klid a radost, žít zdravě a každý den se těšit z nového elánu. Vynikající příručka souhrnně a zevrubně seznamuje s různými typy meditace a nabízí překvapivě prosté návody k zvládnutí techniky. Díky pravidelnému meditování se budete cítit šťastnější a klidnější.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Simply meditation , 2010

nevermore3
17.11.2022 3 z 5

Za mě je kniha takový průměr. Meditace bere z pozice vizualizací, což věřím, může a bude mít značnou sílu. Nicméně to není úplně tak, jak si to asi představuju já.
Kniha je jinak v podstatě k praktickému cvičení.

Papírek
31.03.2019 3 z 5

Za mě musím napsat, že jsem čekal od knihy trochu něco jiného. V knize jsou popsány návody k různým meditacím. Aby člověk mohl knihu využít v praxi musí mít schopnost dobré vizualizace.

Vlcatko333
05.04.2016 5 z 5

Obsah odpovídá názvu, jsou to základy meditace. Je psaná formou jednotlivých praktických návodů a cvičení, příjemná, praktická.

Michaela999
20.03.2016 2 z 5