Zakázané uvolnění

Zakázané uvolnění https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370209/mid_zakazane-uvolneni-TY6-370209.jpg 4 17 4

Zakázané uvolnění je soubor hořkosladkých povídek o lásce, vášni, nenávisti, žárlivosti, bolesti i zklamání. Kniha ukazuje různé pohledy na partnerské vztahy a naše osobní limity. Jedno však mají všechny povídky společné, překvapivé rozuzlení příběhu, vtip a ironii, které jsou pro tvorbu spisovatelky Jitky Ludvíkové tak typické. Co jsme ochotni obětovat? Co si necháme líbit a co jsme schopni unést? Kde jsou naše hranice? Jak dlouho lze snášet bolest? Jak dlouho můžeme věřit? Co je láska? Nejen nad těmito otázkami se autorka knihy zamýšlí.... celý text

zuzi.kovar
30.07.2020 4 z 5

Povídky byly kratší, než jsem původně čekala, ale milé počtení. Někdy smutné, někdy veselejší, ale hezké zpříjemnění na cesty vlakem.

Jájinka
12.07.2020 4 z 5

Tuto autorku jsem neznala a jsem mile překvapena. Povídky mají překvapivý závěr, líbí se mi i styl psaní. Zkusím od ní další knihu.

Janina05
08.01.2019 4 z 5

Příjemné oddechové čtení povídek s humorným i smutným koncem.Tak trochu k zamyšlení,co vše život může přinést .Kniha se mi líbila .

Lejdus
22.12.2018 4 z 5

Skvělé povídky. Všechny se mi líbily snad až na jednu nebo dvě. Některé velmi úsměvné, vtipné, jiné zcela dramatické a se smutným koncem. Doporučuji a zkusím od autorky i jinou knihu.

Jitka Ludvíková
česká, 1981