Zakázaná archeologie

Zakázaná archeologie https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51374/zakazana-archeologie-51374.jpg 4 29 5

Autoři shromáždili stovky archeologických artefaktů z muzejních i soukromých sbírek, povětšinou z Jižní Ameriky a představili je veřejnosti na unikátní výstavě ve Vídni. Nebylo by na tom nic zvlášního, kdyby z mnohé vystavovaných předmětů nepocházely z dob, z nichž podle mínění oficiální archeologie ještě žádná civilizace neexistovala. Některé umělecké předměty například prokazují, že jejich tvůrci žili společně s dinosaury!... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Dialog

Im Labyrinth des Unerklärlichen , 2004

harena
18.06.2021 5 z 5

Už je to dlouho, co jsem četla vše, co vyšlo o mimozemských nebo dávno zaniklých civilizacích a tak mě zaujala kniha, co právě četl manžel. Vědecké teorie se neustále mění a budou měnit. V této knize je kromě známých věcí a teorií také mnoho nových, které určitě zaujmou. Navíc je tu ukázka velkého množství artefaktů z celého světa, i když se Reinhard Habeck zaměřoval především na Egypt a Jižní a Střední Ameriku. Moc zajímavé a inspirativní čtení.

jengibre
09.05.2018 5 z 5

Mám ráda konspirační teorie, takže tato kniha pro mne byla to pravé :-) Zajímavé čtení, které člověka přiměje, zamyslet se nad tím, jestli automaticky věřit všemu, co je nám naservírováno jako oficiální teorie. Myslím, že je zdravé do jisté míry o věcech pochybovat a zvážit určité alternativní možnosti.

Kačta
12.10.2017 4 z 5

Mám ráda konspirace všeho druhu, a tahle mě baví hodně.

Treo
19.01.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Spousty otázek a archeologických nálezu z celého světa která nejsou z datována a neví se k jaké civilizaci je přiřadit. Silně doporučuji pokud máte zájem o staré megalitické stavby z období neolitu.

tenax
16.08.2013 4 z 5

Znepokojující čtení, zajímavé a inspirativní. Spousta unikátního obrazového materiálu. Däniken má určitě radost (a já také).

archeologie alternativní historie konspirace spekulativní literatura

Autoři knihy

Reinhard Habeck