Zajtra to môže byť pravda : Proroctvá na posledných dvadsať rokov tohto tisícročia https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152456/zajtra-to-m-ze-byt-pravda-proroctva-na-poslednych-dvadsat-rokov-tohto-tisicrocia-152456.jpg 2 2 1

Kniha vyšla v r. 1981 v nem. vydavateľstve ECON s podtitulkom Proroctvá na najbližších 20 rokov, teda na roky 1981 - 2000. Dnes v r. 1994, máme príležitosť posúdiť, do akej miery sú alebo nie sú tie-ktoré proroctvá pravdivé.Okrem Nostradama kniha predstavuje proroctvá i úvahy iných osobností, i súčasníkov. Skoro všetky proroctvá majú jedno spoločné: okolo roku 2000 by malo dôjsť k čomusi, čo bude mať pre veľkú časť ľudstva katastrofálne následky.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , P.H. Press-Burg

Was morgen wahr sein kann , 1981

Aurellia
26.02.2013 1 z 5

Nuž čo dodať k obsahu (už aj prekladateľ v r. 1994 do textu vkladal umné poznámky, že o nesplnení proroctiev). Nuž asi len toľko že podľa knihy ľudstvo nemalo prežiť r. 1999, lebo: planéty v jednej priamke, potopenie veľkej časti kontinentov, 3. svetová, prepólovanie Zeme atď. Zaujímavosťou pre mňa je, že kniha neoperuje s r. 2012, oops veď vlastne ani nemal byť..

proroctví

Autorovy knížky

Peter Andreas
německá
1994  40%Zajtra to môže byť pravda : Proroctvá na posledných dvadsať rokov tohto tisícročia