Zajíček hrdina

Zajíček hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145071/bmid_zajicek-hrdina-K8P-145071.jpg 5 49 9

Pohádkový příběh o jednom zajíčkovi, který se vydal do světa. Pro čtenáře od 7 roků.

Literatura slovenská Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Mladé letá

Smelý zajko , 1968

incognit
13.02.2024 4 z 5

Na téhle knížce jsem se naučil doopravdy číst knížky a vytvářet si své dětské paralelní světy ve kterých mi bývalo tak dobře, že jsem zapomněl na písmenka a mohl jsem konečně žít příběhy ukryté za nimi.

taikatalvi
05.08.2023 5 z 5

Obľúbená kniha z detstva, čo dodať. Našla som ju nedávno v sekáči za smiešny peniaz vo vynikajúcom stave, hneď išla do košíka.

Usire
05.08.2020 5 z 5

Četl jsem jí několikrát v dětství, nyní jsem rád, že jsem ji mohl přečíst i mým dětem. Stejně jako mě, se zajíček líbil i jim. Takže si říkám, že příběh o zajíčkovi vydrží i pro budoucí vnoučata :-)

mateska
06.02.2018 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek mého dětství. Četla jsem ji i svým dětem a už se chystám, že ji přečtu vnoučatům. Příběhy zajíčka mě vždy uchvátily a ke knížce jsem se vracela pokaždé, když jsem byla nemocná. Je škoda, že kniha se dá jen obtížně sehnat v antikvariátech.

Lessana
18.12.2017 4 z 5

Jedna z mnohých milých spomienok na detstvo :).

slimáčik
24.08.2017 5 z 5

Táto kniha odštartovala moju čitateľskú dráhu!!!
Urputne slabikujúc som sa ešte stihla aj chichotať a pri prevracaní stránky zotrieť pot z čela. Prekrásne spomienky!!!

Atanone
10.05.2017 4 z 5

Jedna z knížek mého dětství. Hrozně mě bavila

Lucissia
10.11.2016 4 z 5

Pěkná knížka ještě po manželovi. Dobře se mi předčítala, i když byla někdy trošku kostrbatě napsaná. Jediné, co mi na ní vadilo, že se tam na můj vkus mockrát objevovalo slovo zabít, zemřít... Proto jen čtyři hvězdy, ale jinak můžu doporučit. :-)

taikatalvi
11.02.2016 5 z 5

Jedna z mojich najobľúbenejších kníh z detstva :) Nedávno som sa ku nej na chvíľu vrátila a priniesla naspäť spomienky na Zajka, ktorý cestoval na krídle lietadla a myslel si, že ide do Ameriky :) Od Cígera-Hronského odporúčam aj knihu Jozef Mak, ale to už nie je detská literatúra.