Záhadný Spider-Man #28

Záhadný Spider-Man #28 https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7453/zahadny-spider-man-7453.jpg 3 6 2

Záhadný Spider-Man série

Příběh: Výrobní tajemství Cloak a Daggerová III Miniprofily: Shroud, Big Man Publicistika: Plášť a dýka

Ivan Kučera
16.10.2018 3 z 5

Veľmi zvláštna obálka; ani po niekoľkých desaťročiach som nepochopil, odkiaľ je, čo to malo znamenať. Vyzerá to ako záber z celovečerného hraného filmu, ale zjavne zo žiadneho existujúceho. Čiže fakt neviem. Proste záhada. Hoci Spajdymu v tomto zošite hrozí nebezpečenstvo odhalenia identity kvôli absurdnej náhode (čo je dosť reálne, v živote vás veľakrát odrovná úplná hovadina, ktorá vám nečakane vpáli do života), je to až príliš obyčajné a tuctové. Situáciu zachraňuje príbeh Cloaka a Dagger. Bizarnosť tohto čísla podtrhuje fakt, že sa nepokračuje v minulom súboji s Hobgoblinom, ale riešime niečo absolútne iné a k "Zlému duchovi" sa vrátime až v č. 29. Nuž, čo dodať. Azda len: Semic-Slovart.

Kapis
04.02.2014 4 z 5

Naprostá klasika, kdy jsem jako děcko oblizoval výlohy PNS-ek a každý další díl jsem hltal s posvatnou úctou. Zlatý Semic Slovart! Některépasáže jsem dokonce znal nazpaměť stránku po stránce, obrázek po obrázku.

Marvel

Bill Mantlo
americká, 1951
2017  66%Fantastic Four
2016  81%Avengers: Korvacova sága
2006  82%X-Men (kniha 02)
2018  62%Mýval Rocket
2016  72%Hulk: Srdce atomu