Žádný sex, je úterý

Žádný sex, je úterý https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191873/zadny-sex-je-utery-191873.jpg 3 336 121

Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala. Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší, do závazků se zrovna nehrne, a o tom, jestli je otcem jejího dítěte, Katy vážně pochybuje. A vlastně i o tom, jestli je ten pravý. Protože tu byl ten třídní sraz… A protože tam byl Matthew… A protože přeskočila jiskra… A protože spolu skončili v posteli… No, dobře, úlet. Jenže když se po osmi měsících nečekaně setkávají na předporodním kurzu, kde je Matthew se svou těhotnou manželkou a Katy s Benem, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť, když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví. Jenže co Ben? Není to sice žádný princ na bílém koni, ale má ho ráda a dokáže ji rozesmát. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

No-One Ever Has Sex On A Tuesday , 2011

MíšaS.
31.07.2020 1 z 5

Napíšu to takhle - tuto knihu jsme si půjčila jen kvůli ČV.
Už podle anotace jsem věděla, že se mi to asi moc líbit nebude, ale co, třeba se pletu. Nepletla. Jednoduchá, předvídatelná kniha, která alespoň splnila ČV, takže za to ta jedna *.

Ishir
25.07.2020 5 z 5

Kniha je úžasná. Je vtipná, ale i dramatická. Je napínavá a je ze života. Doporučuji

ManitraM
22.07.2020 3 z 5

Do knihy jsem se pustila kvůli výzvě. Zezačátku jsem si říkala, že to bude ztracený čas, ale nakonec to bylo docela nenáročné, oddychové a zábavné čtení. Taková rychlovka na dovolenou, kdy se nechcete na nic moc soustředit...

Jajusenka
21.07.2020 4 z 5

Knihu jsem začala číst jen kvůli čtenářské výzvě. Vůbec se mi do ní nechtělo, ale nakonec jsem byla hodně mile překvapena. Jen konec byl trochu přehnaný, jako z nějakého bláznivého amerického filmu, už jen chybělo, aby jim někdo zatleskal.

TerezaaBaarova
15.07.2020 3 z 5

Tato kniha má pro mne podtitul Čtenářská výzva, jinak bych ji nečetla... ale bylo to milé, úsměvné a pohodové. Nic víc kniha dodat nepotřebuje.

barbora1919
11.07.2020 3 z 5

Do knihy jsem se pustila jen kvůli čtenářské výzvě, ale nakonec se z toho vyklubala docela milá oddechovka. :) Není to sice typ knihy, která by ve vás něco hlubšího ponechala a k níž byste se měli potřebu vracet, ale přinejmenším vás může pobavit na jedno příjemné odpoledne. Zkrátka takové to klasické, lehce bláznivé počtení na dovolenou, když zrovna nechcete moc přemýšlet.

Anavi8912
09.07.2020 3 z 5

Také oddechové čtení na dovolenou.

Pavlína197
07.07.2020 2 z 5

Klasický, trochu ztřeštěný, romantický příběh ve stylu Bridget Jones. Ze začátku mě knížka nebavila, začínala jsem třikrát, přečetla jsem ji jen kvůli výzvě. Nakonec nebyla úplně nudná, ale pokračování si pravděpodobně nepřečtu.

FofrNožka
06.07.2020

Velmi dobrý začátek, pak se tempo zvolnilo. Prima oddechovka. Leč jestli si dám znovu nevím.

Liana
02.07.2020 3 z 5

oddychovka, od ktorej netreba veľa očakávať. Možno práve preto, že som neočakávala mnoho, nie som ani až tak zklamaná. Hodnotím 3 hviezdičkami, preto, lebo bola celkom humorná, ale postavy ako také mi neboli vôbec sympatické, ani jedna. No čo, každému sadne niečo iné, ale úplný prepadák to zas nebol.

viva71
20.06.2020 1 z 5

Četla jsem jen kvůli ČV a jsem ráda, že mám splněno. Od začátku mi to silně připomínalo Dítě Bridget Jonesové a bavilo mě to asi tak stejně....tedy vůbec. Cílová skupina 30+

lassse
16.06.2020 1 z 5

Tak u tohohle díla jsem rozhodně nebyl “cílovka”. Jedna velká nuda, která vzala za své až ke konci, ale možná tím, že to trápení budu již mít za sebou. Nemít to ve výzvě tak to ani nedočtu.

luciekla
13.06.2020 2 z 5

Nazev knihy me zaujal uz pred lety, popis sliboval fajn oddechovku, takze jsem ji mela na seznamu k precteni. Letos se mi perfektne hodila do vyzvy, takze na ni konecne doslo, ale bylo to velke zklamani. Dve hvezdicky za konec.

Daenerys
13.06.2020 4 z 5

Fajn oddechovka, místy slabší, ale celkově jsem se bavila.

Alexxxka
12.06.2020 4 z 5

A víte co? Já se pobavila, mě se to líbilo :-)

LeHor
11.06.2020 3 z 5

Přečteno do ČV, nejlepší byl konec, jinak takové průměrné oddychové čtení.

evik91
26.05.2020 4 z 5

Toto je oddechové čtení, chvílemi se i usmějete, čte se dobře a rychle. Po přečtení některých komentářů níže jsem se trochu bála, ale je to dobrá knížka.

keiko33
19.05.2020 5 z 5

Knihu som si vybrala vdaka vyzve a vobec nelutujem. Kvoli nie prilis dobremu hodnoteniu som sa bala ci ma kniha zaujme, ale prave naopak. Ja som sa strasne bavila, vlastne ani chvilu som sa nenudila. Ano, pribeh bol sice streleny, ale uveritelny. Na zaciatku mi bol Ben dost nesimpaticky, tym aky bol neohrabany a nevyzrely. No postupne som si ho oblubila a nakoniec mu aj drzala palce. Presne naopak to bolo s Matthewom. Drzala som im s Katy palce, aby sa dali dokopy, no cim dalej mi zacal byt Matthew nesimpaticky a egoisticky. Stale myslel len na seba. Aky je on chudacik, ze uz nieje stredobodom manzelkinho zivota a chcel stale nieco lepsie. Rovnako ako pred rokmi, ked sa uz nudil, hladal nieco lepsie. Daniel a Bezmozek, to boli cisla. Pribehu dodali stavu. Kludne, by som si vedela predstavit podla knihy romanticku komediu. Pribeh nieje ziadna vysoka literatura, autorkin zmysel pre humor mozno nie kazdemu vyhovuje, no mne sadol. Ja som sa bavila a presne to od takejto knihy cakam. Takze za mna 5*

Drahuš
17.05.2020 5 z 5

Skvělé, pobavila jsem se a to jsem od knihy očekávala. Za mě odpočinek jak má být.

WowKokinko
24.04.2020 1 z 5

Kniha o ničem, příběh nudný, postavy nesympatické. Romantická komedie! cha :D romantiku si představuji jinak a komedie? nenašla jsem tam ani jeden úsměvný moment :( asi nejsem stvořena pro knihy tohoto žánru... no díky výzvo ale už nikdy více

nevěra humor manželství těhotenství nešťastná láska

Tracy Bloom
anglická
2014  66%Žádný sex, je úterý
2014  70%Jsem single a pomstím se

Kniha Žádný sex, je úterý je v