Žádný sex, je úterý

Žádný sex, je úterý https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191873/zadny-sex-je-utery-191873.jpg 3 336 121

Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala. Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší, do závazků se zrovna nehrne, a o tom, jestli je otcem jejího dítěte, Katy vážně pochybuje. A vlastně i o tom, jestli je ten pravý. Protože tu byl ten třídní sraz… A protože tam byl Matthew… A protože přeskočila jiskra… A protože spolu skončili v posteli… No, dobře, úlet. Jenže když se po osmi měsících nečekaně setkávají na předporodním kurzu, kde je Matthew se svou těhotnou manželkou a Katy s Benem, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť, když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví. Jenže co Ben? Není to sice žádný princ na bílém koni, ale má ho ráda a dokáže ji rozesmát. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

No-One Ever Has Sex On A Tuesday , 2011

Pedruska01
14.12.2017 4 z 5

Kniha se četla naprosto sama. Už první kniha, se kterou jsem se u autorky setkala byla milá a líbila se mi, však tahle ještě mnohem víc. Nebylo postavy, abych si ji neoblíbila. Parádně jsem se bavila a fakt mě dokázala nahlas rozesmát. Naprosto jsem si ji užila. Měla jsem místy dilema, ke kterému z možných otců se přiklonit. Komu to štěstí, tu Katy přát. Taky jsem si pohrávala s představou, jak by to mohlo nakonec všechno skončit. Ale takový konec, který nám autorka připravila, si myslím, že je v naprostém pořádku. Jen čistě ze zvědavosti by mě zajímalo pokračování, ale když nám nevyšlo, co naplat. Nevadí. Je to odpočinková kniha, u které se člověk pobaví, takže rozhodně doporučuji. :)

ellyem
01.11.2017 2 z 5

Na knížku jsem se moc těšila. Měla jsem ji na wishlistu spolu s knížkou Jsem single a pomstím se a doufala jsem, že mě obě zaujmou. No, bohužel, skončila jsem někde na padesáté straně. Námět děje je super, ale nevím, nějak jsem se do knížky nemohla začíst a odložila ji s tím, že se k ní během týdne třeba vrátím. Bohužel, tak se nestalo a nějak mě přešla chuť i na druhou zmiňovanou knihu, takže jsem obě raději vrátila do knihovny se slovy, že třeba jednou přijde čas, kdy je obě přečtu do konce.

Makaja
15.10.2017 3 z 5

Nevtáhla mě, takže nemůžu dát víc než tři hvězdy. Občas jsem se zasmála, ale místy mi to přišlo trochu až trapné. Takže i když si tento žánr častokrát přečtu s chutí, tentokrát to nebylo ono.

Helena Lacková
25.11.2016 1 z 5

Jedna trapka která nevěděla co chce

Lejdus
31.08.2016 4 z 5

Pohodové čtení, k moři, na víkend.. A zdůvodnění, proč nemít sex v úterý, je vtipné - doporučuji přečíst :)

petra4080
07.07.2016 3 z 5

Příjemné a vtipné čtení na letní dny. Nejedná se o žádnou bombu, prostě oddechovka se vším všudy a konec mě příjemně překvapil.

janesy
29.05.2016 4 z 5

Tak s touhle knihou mne úsměv na tváři vydržel po celou dobu a Bezmozek? Skvělé hlášky, kdo se chce pobavit, doporučuji.

scheril
20.05.2016

Vtipná knížka, smála jsem se od začátku až do konce, sice byla předvídatelná, ale bavilo mě to. Škoda, že se tady nedá sehnat druhý díl " žádný sex máme dítě" u nás to zatím nevydali.

petunkav
27.04.2016 4 z 5

Taková jednoduchá oddechovka. Není špatná, jen prostě nenáročná. Nic velkého se od ní očekávat nedá.

kuwu
05.10.2015 3 z 5

Z příbehu Katy, která chodí s Benem, který je o pár let mladší, do toho se připlete láska z mládí a pak se tyto faktory do sebe zamotají plus čekání dítěte o kterým se neví, kdo je jeho otec se vyklube příjemné čtení u čaje nebo kávy.

Ač je to trochu předvídatelné a za začátku jsem se nevěděla co od toho přesně čekat, přistihla jsem se, že se v některých částech směju nebo usmívám. :) Takže za mě doporučení pro nenáročné.

Sobotikova
07.08.2015 3 z 5

Pěkná vtipná oddechová kniha,ale ten závěr byl opravdu hodně přitažený za vlasy...

Samira
28.07.2015 5 z 5

Přesně to jsem potřebovala. Úžasně vtipné a milé čtení. Ani nevím, která postava byla nejvtipnější jestli Ben, Daniel, ale ano vím jednoznačně Bezmozek:). Smála jsem se nahlas, na konci byla dojatá a hlavně měla celou knihu permanentní úsměv a to se mi stává málokdy, až mám skoro křeč. Určitě se ke knize ještě vrátím.
Doporučuji!

jitka7
15.05.2015 4 z 5

Suprová kniha... skvělé na odreagování, pobaví :))) Příjemně strávený čas. Vřele všem doporučuji. Co dokáže změnit jedna noc :)

jasmína
07.05.2015 5 z 5

Skvělá kniha na odreagování !!!!!

kneslova
20.04.2015 4 z 5

Velice dobře se čte, čekala jsem nudnou katastrofu, ale jsem spokojená. Žádná nuda, humor, co si víc přát u takového druhu literatury....

kilometr
03.03.2015 3 z 5

Povedená kniha,s fajn hláškami(ta o pivu a Anče se mi líbily nejvíc),kde to trochu kazí neuvěřitelně nezvládnutý závěr.Už při první kontrakci Katy,mi bylo jasné jak to skončí.65%.

bookcase
06.02.2015 4 z 5

Lehká četba, humorná a oddechová, přesně to, co mám ráda.

Alienn
03.02.2015 2 z 5

Sáhla jsem po knize jako po jednohubce na jeden večer, ale nějak se mi úplně netrefila do vkusu.

ritz
02.02.2015 3 z 5

Není to úplně můj "šálek kávy", ale přečetla jsem a občas se i zasmála...

petrzel
24.01.2015 3 z 5

No dalo se to číst občas je tam skvělí humor občas se člověk nudí vím,že se určitě k této knize nevrátím.

nevěra humor manželství těhotenství nešťastná láska

Tracy Bloom
anglická