Začni vydělávat na tom, co tě baví

Začni vydělávat na tom, co tě baví https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366028/bmid_zacni-vydelavat-na-tom-co-te-bavi-p8v-366028.jpg 3 9 2

Chcete se osvobodit od každodenní rutiny, ale nevíte, kde začít? Uznávaný autor a podnikatel John Williams vám za pouhých 30 dnů pomůže uskutečnit váš nápad a začít se jím živit – a to i v případě, že jste na nic skvělého doposud nepřišli! Stačí, když se budete svému nápadu věnovat jen 20 minut denně, a nemusíte opouštět ani své zaměstnání. To, co se v knize dozvíte, je v přímém rozporu s běžnými představami o tom, jak přijít na vynikající myšlenku a vytvořit z ní úspěšný byznys. Autor využívá nejaktuálnější myšlenkové trendy v dynamicky se rozvíjejících společnostech, jako jsou Facebook, Google, Zappos, Dropbox nebo Toyota.... celý text

Lubošovo
09.02.2021 3 z 5

Některé tipy mi přišly zajímavé a užitečné, ale kniha je hodně zaměřená na online projekty, což není zrovna můj případ. Vzal jsem si z toho svoje a tím se s knihou rozloučím. Za jedno přečtení asi stojí, ale doma v knihovně ji potřebovat nebudete.

mariva
05.03.2018 3 z 5

Předchozí autorova kniha mě oslovila víc. Už několik let dělám to, co mě baví, po této stránce si nemám na co stěžovat, jen bych se nezlobila, kdyby to o něco víc vydělávalo. Každopádně pár drobností mě kniha přiměla změnit, jen škoda, že doplňkové materiály na internetu jsou pouze v angličtině.

motivační knihy

Autorovy knížky

John Williams
velšská, 1961
2007  68%Pět hospod, dva bary a jeden noční klub

Kniha Začni vydělávat na tom, co tě baví je v