Zachraňte včelku Belku

Zachraňte včelku Belku https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482925/bmid_zachrante-vcelku-belku-d8l-482925.jpg 4 5 3

Malá včelka Belka je úplně stejná jako všechny ostatní včelky v jejím věku, až na to, že je to princezna. Medový život včeliček však náhle přeruší jejich odvěký nepřítel, pavoučí král Arachnes, kterému se podaří včelku unést. Včelí královna si na obrovskou armádu pavoučího krále netroufá a tak nás se Štístkem požádá o pomoc. Co myslíte, podaří se nám to? V knížce Zachraňte včelku Belku naleznete nádherné ručně malované celostránkové ilustrace z broučího světa, seznámíte se i s roháčem Herabukem, mandelinkou Delinkou nebo taky s čmelákem Turbem a jeho taxíkem na sluneční pohon. Společně zavítáme na broučí jarmark, do včelího království a taky do obávaného pavoučího hradu! A to vše zažijeme na 100 stránkách poutavého příběhu a krásných obrázků. A nezapomeneme si ani zazpívat. Zkrátka bude to jedno velké pohádkové dobrodružství. Tak co, pomůžete nám zachránit včelku Belku ?... celý text

marti7729
23.11.2022 3 z 5

Holky 3 a 5 let naprosto z knizky unesene. Za me pekny pribeh plny dobrodruzstvi.

deny_ba
06.01.2022 5 z 5

Krásně napsaná kniha, hezké ilustrace. Kratší kapitoly. Obsáhle napsaná, ale zároveň tak, aby dítě nenudila. Za nás srdcovka.

veronika4937
30.12.2021 2 z 5

Tak tohle se moc nepovedlo. Štístka a Poupěnku naše děti milují, ale tenhle příběh teda nezaujal ani je a ani mě. Možná by byla knížka vhodnější až pro školní děti. Vadil mi i výběr jmen - Arachnes, Reginalda, Herabuk... Pro děti mi přijdou zbytečně složitá.

Autorovy knížky

Jaroslav Mottl