Zachraň mě, lásko

Zachraň mě, lásko https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62972/zachran-me-lasko-62972.jpg 4 16 4

Příběh vysokoškolačky Jany, která se setkává se zákeřnou nemocí. Zodpovědná a ušlápnutá Jana se trošku bojí života, zajímá se hlavně o četbu a studium. Jejím kontrastem je Leona, veselá, upřímná a radující se ze života. Osudy obou dívek se protnou ve chvíli, kdy ze zpráv v TV a z novin zjistí, že muž, se kterým měly krátký a nezávazný poměr, záměrně šířil nákazu HIV. Nakazily se? A jestli ano, jak se s nemocí vyrovnají? Jak se na ně bude dívat okolí? Najdou ještě nějaký smysl života? Může smrtelně nemocný člověk, na jehož nemoc neexistuje lék, vůbec ještě normálně žít?... celý text

Zlatinka.Emilly
12.12.2021 5 z 5

Dojemný příběh o dvou dívkách, které se staly obětí pomstychtivého Martina. Jen jedna z problému vybruslí. Příběh je dobrou učebnicí pro mladé dívky a nejen pro ně. Jedna osudová chybička a kde je budoucnost? Díky Šárce Junkové za její příběh, který může leckomu zachránit zdraví i život.

Ivet1990
12.01.2019 4 z 5

doporučuji

1v8na
11.08.2014 4 z 5

příběh byl velice poučný a odstrašující. I tak obdivuji Janu, jak bravurdně situaci zvládla a našla si cíl života.

Kituna
18.02.2012

hrozne krásná knizka ... autorka pise velmi poutave pribehy