Začalo to dýkou a křížem

Kniha o tom, jak pokračoval příběh Davida Wilkersona a hlavně jak se dále rozvíjela organizace Teen Challange.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125038/zacalo-to-dykou-a-kr.jpg 4.319

Kniha Začalo to dýkou a křížem

TaLu
22.05.2018

Pohled z druhé strany. Mě osobně více zasáhl život, jak ho popisoval Nick, který prožíval život v gangu. Vyprávění Davida je z druhé strany, z pohledu muže, jež vyšel na ulici a snažil se zachraňovat duše i těla mladých, kterým se ulice stala domovem. Musím si vyhledat něco o jeho dalším životě a díle, když už jsem si vzpomněla na tyto knihy, které vlastním ještě v samizdatovém vydání :o)

vmatusko
01.03.2018

Úžasné čítanie, keď rozpráva o duchu svätom ktorý svojou mocou pretvára ľudí. Mení ich životy. Gangstri, pouličný bitkári, prichádzajú a David WIlkerson káže a hlása o Bohu radostnú zvesť - niektorých to tak zasiahne, že menia svoje životy.
Wilkerson v knihe opisuje že nad každou stranou knihy sa modlil keď ju písal, nechcel aby to bola len taká tuctová kniha, ale aby v sebe mala moc premieňať srdcia iných. V mojom prípade som túto moc cítil. Keď som ju čítal, tak som vedel že Boh je s nami.

Aussie.c.e
15.08.2017

Skvělá, jako i první díl :)

Merlinit
20.03.2014

Iritovala mne rigidita některých postojů (považovat v druhé polovině dvacátého století onanii za hřích není právě pokrokový náhled), nicméně klobouk dolů před pracovními výsledky vypravěče. Každý zachráněný lidský život stojí za to, i kdyby byl jediný.