Zábudlivé Ginko

Zábudlivé Ginko https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414323/bmid_zabudlive-ginko-ADu-414323.jpg 5 2 2

Prečo pán Ginko zabudne počas jesene na mená zvieratiek? Pozrite sa, kto všetko žije v parku a prečo si pán Ginko spomenie na všetkých znova až na jar. Knižka o zábudlivom stromčeku plná nádherných ilustrácií zaujme každého malého čitateľa. V závere knižky si môžu deti vylisovať list ginka, vymaľovať maľovanku a spraviť si podľa návodu čaj z listov ginka.... celý text

Marek.Sc
20.04.2020 5 z 5

Pán Ginko žije v parku a každú jar zabúda mená zvieratiek a ľudí, ktorí do parku prichádzajú. Tí s ním prežívajú všetky udalosti v roka, až pokiaľ nepríde zima. Vtedy pán Ginko zabudne čo sa dialo a kto je kto. Všetko sa však mení s príchodom jari.
Veľmi pekne a pútavo napísaný príbeh pre tých najmenších. Môžem to potvrdiť, lebo knihu som so svojou ratolesťou prečítal najmenej desať krát a teraz si ju vyťahuje z poličky knižnice samostatne. Kniha vznikla s podporou platformy Startlab a určite si ju zamiluje aj dospelý čitateľ. V dodatku na posledných stranách sa tiež dozviete o diagnóze sclerosis multiplex a vyvedie vás zo zaužívaného povedomia, že táto diagnóza je len o zabúdaní. Na konci knihy sú doplnené informácie o Ginku dvojlaločnom, spôsobe ako vylisovať list ginka a pre deti je pripravený list maľovanky stromčeka. Titul určite odporúčam.

ElizabethB
25.06.2019 4 z 5

Krásna kniha. Oceňujem fakt, že sa touto knihou autor rozhodol rozšíriť povedomie o skleróze multiplex.

2017  100%Nakresli si příběh
2019  90%Zábudlivé Ginko