Zabij jako první

Zabij jako první https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425410/bmid_zabij-jako-prvni-Yo5-425410.jpg 4 11 3

Otrávená zubní pasta, která zabije cíl až po měsíci? Explodující mobily? Rezervní pneumatiky v autě napěchované výbušninami? Autor Ronen Bergman vyzpovídal více než 1 000 agentů a vojáků izraelských tajných služeb a odkrývá politiku Izraele, který se těmito prostředky brání před nepřáteli a teroristickými útoky. Kontroverzní kniha mimo jiné uvádí, že Izrael otrávil palestinského politika Jásira Arafata pomocí radiace, což izraelská vláda stále oficiálně odmítá.... celý text

Historie Politologie, mezinárodní vztahy Vojenství
Vydáno: , Universum (ČR)

Rise and Kill First , 2018

betka
30.12.2020 5 z 5

Senzační kniha
Náročná na čtení, ale zajímavá a to tak, že velmi. Kniha mě vcucla do sebe .Je to čtivě napsaná historie tajných služeb Izraele .Vřele doporučuji. Už jsem o Blízkém Východu přečetla několik kniha krásně se mi historie tohoto regionu skládá.

afinabul
28.04.2020 2 z 5

Už to sem píšem 2x:
Spísané v Tel Avive, v družnom rozhovore, autora nikto nenavštevuje. Tak zabili niekoho, či nie?

4126
12.04.2020

Za mě super!
Blízký východ mě zajímá. Spoustu míst jsem osobně navštívil a před autorem smekám. Žádnou knihu jsem takto rychle a s chutí nepřečetl :-)

izraelská armáda

Autorovy knížky

Ronen Bergman
izraelská, 1972
2019  85%Zabij jako první

Kniha Zabij jako první je v