Zábavná kniha o lékařích

Zábavná kniha o lékařích https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358211/bmid_zabavna-kniha-o-lekarich-61C-358211.jpg 3 9 4

Příjemně nekorektní zábava pro všechny pacienty, kteří přežili lékařskou péči, jakož i pro jejich lékaře. V této knížce najdete odpovědi na nejnaléhavější otázky týkající se lékařské existence. Proč trávíte v čekárnách hodiny a hodiny, i když jste objednaní na přesný čas? Proč se lékaři ze všech sil snaží, abyste nepochopili ani ten nejmenší detail ze své diagnózy? Jak je to doopravdy s alternativní medicínou, pípajícími přístroji či psychiatry? Odhalte fascinující zákoutí medicíny z opačné strany barikády – z pohledu lékařů. Zkraťte si dlouhou chvíli v čekárně svého terapeuta!... celý text

majáček
27.07.2021 3 z 5

Knížka popisuje vtipně lékařské ,,řemeslo".
Někomu toto zpracování nesedne.
Je zde hodně ,,zamuchlané," kritiky na lékaře a zlehčování jejich poslání. To však asi neodmyslitelně k humoru patří.

Razič
06.05.2020

Příjemná kniha na zkrácení dlouhé chvíle :)

AmoreLeget
31.12.2018 4 z 5

Opravdu vtipná knížka, která se hodí na odlehčení situace, zlepšení nálady. Bohužel je to určeno spíše pro tu populaci, která se pohybuje v oblasti medicíny a s ní spojené latiny. Určité pasáže by běžný laik nemusel pochopit. Ale všechno lze dohledat. Za mě parádní, zábavný oddych.

madem
13.10.2018 2 z 5

Pár vtipů, pár povídek, trochu hlášek, nejznámější doktoři a filmy o nich.
Knížka píše, že je na zkrácení dlouhé chvíle v čekárně a ten účel plní.
Nic víc od ní nečekejte.

Autoři knihy

Linus Höke
německá

Kniha Zábavná kniha o lékařích je v