Žabák Valentýn a malinově červené autíčko

Žabák Valentýn a malinově červené autíčko https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83754/bmid_zabak-valentyn-a-malinove-cervene-a-AJY-83754.png 4 15 4

Žabák Valentýn si o sobě myslí víc, než by měl a tak se vypraví za lepším osudem. Cestou potká opeřené ptáče, které podniká dobrodružnou cestu s ním.

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Kentaur

Valentino Frosch und das himbeerrote Cabrio , 1990

Litocha
19.04.2020 3 z 5

Syn si z hromádky přinesených knih neomylně vytáhl tuto - samozřejmě kvůli autíčku. Valentýnův příběh je hezký, soužití s Isabelou má i kapku vtipu, obrázky jsou nádherné, ale přivítala bych o něco zajímavější nápravu Valentýnovy pýchy, ta "královská" příhoda byla dost odbytá a trošku divná.

bibi.r
30.05.2016 3 z 5

Pro děti 3+

Příběh o netradičním přátelství. Jen mě teda překvapil konec. Já asi vážně čekala, že bude nějaký princ nebo že to prostě skončí jinak :D.

Lzicenka
03.09.2013 5 z 5

Krásný jednoduchý příběh o hledání vlastní identity. Super jako pohádka na dobrou noc. Doporučuji pro děti 4-6 let.

BooksLucyKing
07.06.2013 5 z 5

Když jsem byla malá, tak jsem tuhle knížku milovala. Četla jsem ji pořád dokola a nikdy mě neomrzela. A jestli si dobře pamatuju, tak jsem tehdy taky hrozně moc chtěla takové červené autíčko.

Burny Bos
nizozemská, 1944