Za tebou

Za tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435844/bmid_za-tebou-QXw-435844.png 4 153 53

Chloe Bensonová se probudí svázaná v hrobě a netuší, jak a proč se v něm ocitla. Zvládne se odtamtud dostat a uprchnout, ale nikdo jí její příběh nevěří – ani policie, ani doktoři a její manžel Liam už vůbec ne. Když pojme Chloe podezření, že jí Liam lže, nezbývá jí nic jiného, než se vrátit do vlastní minulosti. Sleduje své stopy, aby se dozvěděla pravdu a přežila. Ale někdo je jí v patách… Dívej se za sebe. Nikdy nevíš, kdo tam je.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Look Behind You , 2014

Bee240
25.05.2021 4 z 5

Tato kniha mi dala přesně to co jsem očekávala...
Podle anotace bylo hned jasné o co půjde a podle mého očekávání tam nebylo nic co by mě překvapilo. To ale neznamená že kniha nebyla dobrá - právě naopak. Četla se dobře a i když byl příběh jasný hned od začátku napsaný byl dobře.
Hlavní postavou je Chloe - která nemá zrovna ideální manželství a její manžel není zrovna ten typ kterého chcete mít doma.
V anotaci se dozvíte že se Chloe probudí svázaná někde v hrobě ale povede se jí utéct.....jenže má to jeden háček její manžel a vlastně všichni okolo jí nevěří že se to stalo.
Chvilkama jsem si také nebyla jistá zda si to opravdu nevymyslela, ale příběh je tak jasný že to byli opravdu jen záblesky nebo spíše doufání že to třeba nebude tak očividné.
I když je Chloe vykreslena jako oběť byla mi dost nesympatická, ale ne nějak hodně. Její přesvědčení že se vše událo a její touha a to jak se hnala za pravdou a zlomila svou amnézii byla docela obdivuhodná.... a co se týče jejího manžela Liama - tak toho bych shodila pod autobus v první vteřině..........
Víc ke knize asi nemám jelikož je vše zmíněno v anotaci.
Knihu bych doporučila všem kteří mají chuť na thriller u kterého nemusí moc přemýšlet, ale kde je jasné vše od začátku.

jasmína
22.05.2021 5 z 5

Autorku jsem si oblíbila, píše pro mě napínavě od samého začátku knihy až po úplný závěr...... sice tušíte, jak by to mohlo být, ale co když je vše jinak ? Nebo není?

Takové thrillery mám ráda, už se těším na další knihu, která na mě čeká.

L.Helena
04.05.2021 4 z 5

(SPOILER) Docela dobré, čtivé... Od thrilleru bych však očekávala víc dějových zvratů, tady všechny postavy téměř od začátku až do konce měly svůj neměnný charakter a verzi toho, co se stalo.

jana79
01.05.2021 5 z 5

Tak ze začátku takové zvláštní, no pak se vše rozběhlo. Nejdřív jsem si myslela, ze vim konec, pak zas ne, no stridalo se to stranka za stránkou. Čtení je na jedno odpoledne, ale napínavé a konec neprozradím. Mě se libila.

KateřinaW.
26.04.2021 2 z 5

Za mě takové oddychové čtení s očekávaným závěrem. Nenadchla a neurazila. Myslím, že brzy zapomenu o čem to bylo.

NADEI
12.04.2021 3 z 5

Přečetla jsem a zapomenu.

sarka0168
22.03.2021 4 z 5

Jednoduché, ale velmi čtivé a napínavé. Jako oddechovka skvělé!

Hope80
18.03.2021 5 z 5

Celá kniha se četla velice dobře, byla napínavá a posledních 30stran gradovalo.

Heliandílci
17.03.2021 5 z 5

No.... Povím Vám, super čtení ????
Byla jsem napnutá jak kšandy. Překvapivý zvrat. A toho zlouna jsem viděla v někom jiném.
Za mě kniha určitě stojí za přečtení ????

Janík511
18.02.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila a byla čtivá. Od začátku víte, kdo stojí za zločinem, ale byla jsem zvědavá na vrahovy pohnutky. Nízké hodnocení tady celkem nechápu. Mě se naopak kniha zdála dobrá.

kačenka80
03.02.2021 2 z 5

Číst se to dalo ale čekala jsem víc. Konec byl lehce předvídatelný a nudný. Autorka mohla knihu napsat více napínavou a plnou zvratů.

Hella
29.12.2020 3 z 5

Podle dosavadních komentářů jsem se domnívala, že to bude splácanina. Ale když přistoupíte na to, že víte kdo je kdo hned od začátku, nebylo to tak špatné.

SilvieSisinka
13.11.2020 5 z 5

Mě tedy kniha bavila velice moc. Přečteno za den. Sice jsem uhadla jak to bylo a kdo to udělal, to mě na napětí neubralo.

HanaK.2
07.11.2020 3 z 5

Ale jo. Zvládla jsem jí za 2 večery, možná si někdy přečtu i Faleš. Taková jednohubka, když je večer brzy tma...

Renca.ch
17.10.2020 odpad!

Velmi nudná kniha, nic se neděje, pořád dokola opakované situace, žádné napětí, po zajímavém začátku jsem čekala nějakou zápletku, ale nepřišla, hlavní hrdinka se pitvá ve svém manželství jak je hrozné, že pak už nic nepřekvapí, ještě že byla kniha tak krátká a ten závěr jak v romantickém americkém filmu...:-)

petula22
14.10.2020 3 z 5

Řekla bych takový průměr, čtivý to bylo, ale 211 stran bylo tak akorát. Jak se říká.... Neurazí, nenadchne.

Leona333
30.09.2020 3 z 5

Hmm, tak tady se hlavní hrdinka příběhu jmenuje Chloe a její muž Liam. Znám pár podobných knih, kde stačí pozměnit jména hlavních postav a máme stejný - podobný příběh se stejným rozuzlením na konci... Téma sice dobré, ale už trochu otřepené. Za mě takový průměr. Kniha neurazila, ale ani nijak neohromila.

koki.veru
26.09.2020 4 z 5

Knížka je čtivá, opět další poměrně povedený psycho thriller, ale chybělo mi tam nějaké překvapení, nějaký zvrat.

i.stefany
17.09.2020 3 z 5

Souhlasím s komentáři níže. Příběh je čtivý, má spád, ale za mě postrádá napětí, je předvídatelný a téma celkem dost obehrané. Takový průměr. Faleš mě bavila daleko víc.

zbožňuju_knihy
11.09.2020 2 z 5

Ach jo. To jsem takhle jednou byla v nákupáku a podlehla svodům.
Teda.. jako číst se to dá a celkem rychle. Ale! ALE! Od začátku je všechno jasné, prostředek se vleče, přečetla jsem to někdy v průběhu dnešní noci - a chvílemi jsem to chtěla zahodit a zhasnout, prže je to prostě jasný jak facka, ale přesto - říkala jsem si, třeba mě to překvapí, třeba tam bude nějaké AHA! Ale nebylo.. Poslední dvě kapitoly jsou psány jako na kokainu, konečně někdo nasadil tempo, které pro mne ale bylo spíše komediální, takový americký konec, řekla bych..
Na tohle téma mám v hlavě českou knihu Horko domácího krbu, tu jsem tehdy shltla jako malinu. Ale tohle.. 2-

kriminální thrillery thrillery pro ženy

Sibel Hodge
anglická