Za krásami Indie

Za krásami Indie https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122702/bmid_za-krasami-indie-zmt-122702.jpg 4 11 5

Poznatky malíře Jaromíra Skřivánka z jeho cest po Indii.Kniha je doplněna bar. fotopřílohami na křídovém papíru

Kačislava
15.04.2020 3 z 5

Zajímavé, ale asi to není můj šálek čaje. Popisy přírody a duchovna byly zdlouhavé a mírně řečeno nezáživné.

Messilina
22.04.2019 5 z 5

Jedno podzimní dopoledne jsem si zašla u nás ve městě do čajovny a tam byla k dispozici tato kniha a tak jsem jí za jeden den a při popíjení, mimo jiné i indického čaje, přečetla.

Pavelpi
31.10.2016 4 z 5

Moc hezká kniha o Indii.Hlavně se mi líbí,když popisuje hovory s prostými lidmi a také popisy o bydlení těch nejchudších lidí na rozdíl od těch movitějších.

Raksa.A
10.05.2015

Knihu sice neznám, ale kdysi (rok už si nepamatuju, ale musí to být nejmíň 40 - 45 let) byla u Hybernů výstava. A pan Skřivánek tam měl obraz, jmenoval se Pátaliputra - úžasný, dodnes si pamatuju nejen obraz, ale i dojem, který jsem z něj měla. Bohužel byl dost drahý a já švorc, takže mi zbyla jen pohádková vzpomínka...

notburga
02.05.2014 4 z 5

Krásná kniha pro všechny, kteří už o Indii něco vědí a chtějí se do jejích tajemství ponořit o něco hlouběji.