Za hranicí minulých životů

Za hranicí minulých životů https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282267/bmid_za-hranici-minulych-zivotu-K4x-282267.jpg 5 8 2

Mira Kelleyová provází klienty do minulých životů, aby jim pomohla nalézt smysl života a citově i fyzicky se uzdravit. V této knize líčí svou osobní cestu k regresní terapii a prožitky svých klientů. Autorčiny poznatky změní život i vám, protože začnete chápat svět i osobní vztahy jinak než dřív. Díky tomu se rozvine vaše duchovní vyzrávání.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Beyond Past Lives: What Parallel Realities Can Teach Us about Relationships, Healing, and Transformation , 2014

Elea
09.11.2021 5 z 5

Knížka se mi hodně líbila, některé názory mi připadají jasné a pochopitelné, některé trochu méně. Zajímavá jsou doporučená cvičení.

Zirvith
03.04.2021 5 z 5

Tuhle knihu bych doporučila každému alespoň přečíst. Je pak na každém, čemu z toho bude věřit. Já osobně se třeba nestavím moc pozitivně k paralelním životům a různým dimenzím, protože mi přijdou trochu složité na pochopení, ale ani jsem nikdy netvrdila, že neexistují. Sice mi trvalo pár měsíců, než jsem se knihou prokousala, protože se nečetla až tak jednoduše, avšak zajímavá rozhodně je. Ale říkám si, že si ji někdy budu muset přečíst ještě jednou a začít dělat i ta různá cvičení, až se k ní někdy zase dostanu.

Autorovy knížky

Mira Kelley
bulharská
2016  95%Za hranicí minulých životů

Kniha Za hranicí minulých životů je v