Z Krajiny tieňov

Z Krajiny tieňov https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507058/bmid_v-krajiny-tienov-zRd-507058.jpg 5 4 1

Zbierka Z krajiny tieňov predstavuje súbor znepokojivých atmosférických príbehov. Uvedie nás do nich mladá žena, ktorá návštevou ranného parku a nálezom starej knižky spustí sled zdanlivo nesúvisiacich udalostí. Tie nás vtiahnu do podivných a tajomných svetov, vznikajúca mozaika nás postupne dovedie k desivému poznaniu... Hrôzostrašné príbehy provokujú svojou bizarnosťou a ohurujú imagináciou. Neraz sa obratne pohrávajú s fantastickými žánrami a ich hranice sa nápadito prepletajú. No svoju podstatu nezaprú. Spĺňajú všetky atribúty nefalšovanej hororovej zábavy. Sú desivé, mrazivé a autentické.... celý text

TerkinKnižnySve
07.11.2023 4 z 5

Naďa Vojteková- Z krajiny tieňov

v
Veľmi zaujímavá hororová poviedková knižôčka.

Stále uvažujem nad recenziou, pretože táto kniha bola veľmi zaujímavá svojim obsahom, niektoré poviedky boli v skutku desivé ale desivé z toho ľudského hľadiska, iné mi zas pripomínali sci-fi, a niektoré boli naozaj riadna psychická nálož.

Sú poviedky, ktoré sa mne veľmi páčili a to : Netvor, Zberateľ úsmevov, Dievča číslo jedna a Požierač.

Veľmi pekne ďakujem vydavateľstvu Hydra, že mi knihu poskytlo na recenziu, hoci som s ňou mala zo začiatku problém čo sa týka zacitania sa ale v konečnom dôsledku to bola kniha výborná a poputuje dievčatám do štafety

Část díla

všech 12 částí díla