Z koho jsme vznikli?

Z koho jsme vznikli? https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39267/z-koho-jsme-vznikli-39267.jpg 4 15 3

Obálkový podnázev: neuvěřitelné výsledky vědecké himálajské expedice Vše začalo jednoduchou otázkou: proč se díváme jeden druhému do očí? Mě jako oftalmologa tato otázka zaujala. Započali jsme výzkum... Pak jsme se dozvěděli, že každý tibetský chrám v Nepálu má na svých zdech jako vizitku zobrazení ohromných, neobyčejných očí. Podrobili jsme obraz těchto očí matematickému zpracování podle principu oftalmogeometrie a podařilo se nám určit vzhled jejich nositele, který byl zcela neobvyklý. Kdo je to? Přemýšlel jsem. V té době jsem nemohl předpokládat, že takto vzniklý portrét neobyčejného člověka, který budu držet v rukou v Indii, Nepálu a Tibetu, udělá na lámy a swámí takový ohromný dojem, že při pohledu na obrázek budou vykřikovat: „To je On!". Tehdy mě ani nenapadlo, že se tento obrázek stane klíčem k hypotetickému odhalení největšího tajemství Genofondu lidstva. Čím pomohl výše uvedený obrázek? Tím, že Zvláštní lidé viděli a vidí pod zemí lidi s neobvyklým vzhledem. A mezi nimi je takový, který je podobný člověku, zobrazeném na našem obrázku. Právě jeho uctivě nazývají „On". Kdo je to On? Nemohu přesně odpovědět, ale myslím si, že On je člověk Šambaly. Nyní nehledě na to, že jsem racionálním vědcem praktikem, jsem začal zcela věřit v existenci Genofondu lidstva. Dovedla mě k tomu logika a vědecká fakta. Kdo jsme? Jsme ještě nerozumné děti v porovnání s civilizací Lemuřanů, s nejvyšší civilizací na Zemi, která vytvořila Genofond lidstva. V sázce je příliš mnoho - být prarodičem lidstva v případě globální katastrofy nebo sebezničení existující civilizace na Zemi.... celý text

Literatura naučná Věda
Vydáno: , Knižní klub

От кого мы произошли? (Ot kogo my proizošli?) , 1999

MarťaVigo
12.01.2024 5 z 5

Kniha s názvem,, Z koho jsme vznikli,, aneb,, neuvěřitelné výsledky himálajské VĚDECKÉ expedice,, od Pana Doktora Ernsta Muldaseva lékaře a odborníka na oční oftalmologii, vědce, i skeptika, ale i věřícího, a objevitele tzv Alloplantu v oftalmologii, je jen velkým přínosem a množstvím informací ohledně našeho vzniku, Genofondu lidstva, a odhalení na základě výzkumů, zcela změřitelných v oftalmologii, že se Genofond a mystérium nachází na různých zvláštních místech naší planety , a nejen v Nepálu a Himálajích ale i např. V Poušti Gobi a Antarktidě..atd... objevíte i Atlantskou civilizací , a i tu Lemurskou a mnoho zajímavých poznatků, lidí, swamí, lámů, Bonpa ... Ale uši nebral servírka ohledně ,, tzv. nových Rusů, a vlastních lidí, jakož i západní Evropě a Jeho cest v různých koutech světa , islámských fanatických národů, a indiáni v džungli v Amazonii odsouzeni k zaniku,...anakondou několik metrů dlouhou anebo Krokodýlem nachází indiáni ,a je zcela normální pro ně, že každý den umírají a nemají zbraně....Muldašev je skvělý vypravěč a je zde, citace a odkazy i na jiné zdroje z knížek od Blavatske, či Rericha nebo lámy Dr.T.Lobsang Rampa,!..atd.. určitě ji jako zajímavé čtení moc doporučuji .

medvedice3
05.08.2016 5 z 5

Zajímavé, velmi zajímavé. Úvodní svazek, následuje pětisvazková série Hledání Města Bohů.

Fanfanka
27.01.2013 4 z 5

Tak tato kniha ma duševne obohatila.Po roznych teoriach o vzniku človeka je tu ďalšia na tuto temu.
Super , ale človek si musi urobiť na nazor prezentovaný v tejto knihe usudok sám.