Z Božej kancelárie

Z Božej kancelárie https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397638/bmid_z-bozej-kancelarie-7Ya-397638.jpg 5 11 2

Každý z nás má nejakú predstavu o Bohu Otcovi. Talianska autorka útlej a nežnej knižky Lia Cerrito pozýva nazrieť do „Božej kancelárie“ očami detí. Ich pohľad je totiž celkom iný ako pohľad dospelých, lebo vo svojej jednoduchosti dokážu zachytiť to podstatné. V krátkych úsmevných epizódach opisuje, ako Pánbožko rieši niektorého situácie zo svojho nebeského nadhľadu. Nad niektorými postrehmi sa možno pousmejeme, zamyslíme, azda zmeníme niečo vo svojom správaní či postojoch. Veď kto nebude ako dieťa, nevojde do nebeského kráľovstva... Knižka v praktickom formáte pohladí srdce a na tvári vyvolá úsmev.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Karmelitánske nakladateľstvo SK

Tavolo del padreterno

simona4338
01.10.2014 5 z 5

Překrásná, milá knížečka o Bohu Otci.Pomohla mi v nejtěžších chvílích mého života.

Rezkaaa
09.08.2014 5 z 5

Nádherná vtipná knížka, která pomocí veselých příběhů dává spoustu podnětů k zamyšlení o každodenním životě.
Stojí za to si ji přečíst :) Kdo si tam nenajde to "Božské" tak se alespoň zasměje :)

Bůh, Hospodin víra Bůh a člověk křesťanský život

Lia Cerrito