XXII. Mistrovství světa ve fotbale Qatar 2022

XXII. Mistrovství světa ve fotbale Qatar 2022 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517601/bmid_xxii-mistrovstvi-sveta-ve-fotbale-q-1Pa-517601.jpeg 1 1 1

Kniha mapující nejvýznamnější události, zápasy, zajímavosti i osudy hráčů během MS ve fotbale v Kataru v roce 2022. Kniha poprvé nevychází kvůli načasování MS ihned po ukončení, a tak se může soustředit daleko víc na jedinečnosti kolem katarských stadionů, katarského fanouškovského zázemí, kolem pozadí zápasů, prohlášení hráčů, kolem zpětných vazeb.... celý text

Chelsea184
20.08.2023 odpad!

Kniha vydána s dostatečným zpožděním a opět s velkým množstvím gramatických a faktografických chyb. Ostuda autora i nakladatelství Olympia. Níže přikládám pár do očí bijících chyb.
Str. 18 vlevo dole ) více než dvaceti střelkám - má být střelám
Str. 18 vpravo dole) absence nejlepšího střelce evropského šampionát má být šampionátu
Str. 59) Německo Maďarsko 3:2 ( finále MS 1950 ve Švýcarsku ) - má být 1954
Str. 59) Kamerun Argentina - chybí výsledek 1:0
Str.75) text u obrázku ..srovnal v zápase se Srbskem na 2:1 logický nesmysl , srovnat lze na remízový stav a ne na 2:1
Str.76) u obrázku stejný text jako na straně 75 - nepochopitelná chyba
Str. 81 prostřední sloupek) jako reprezentační trenérvšechno vyhradil má být vynahradil
Str.82 pravý sloupek) Vizi , že právě dovede Oranje k titulu . chybí podmět on
Str. 87 pravý sloupek) . Který doté doby patřil - má být do té doby
Str.91 levý sloupek dole) Ani na čtvrtý pokus jsme nedostali do finále chybí se
Str.91 levý sloupek dole ) porazili bývalé světa Němce a Španěly - chybí mistry
Str. 91 pravý sloupek dole ) nedělal Hašek žádná tajnosti - má být žádné
Str.92 levý sloupek uprostřed) měli by přece svést i oni měli by to chybí to
Str. 92 pravý sloupek nahoře) dotančili čtvrtfinálovou sambu jedná se o osmifinále
Str.92 pravý sloupek uprostřed) Navrh kličky má být navrch
Str. 99 pravý sloupek dole) v americké Pasadeně 94 194 fanoušků - chybí tečka na konci věty
Str.104 spodní text) stěžovali si hlavně na to , že je příliš lehká- - má být tečka a ne pomlčka
Str. 117 statistika zápasu) Fischer ( video , Kannada) má být Kanada
Str. 118 pravý sloupek uprostřed) Sedl jsem si volant chybí za
Str. 125 Penaltové rozstřely ) 1994 Mexiko má být USA
Str. 125 Argentina Francie 3:2 ( 2:2 , 2:0 ) - má být 3:3 ( 2:2 , 1:1 ) po prodloužení , na penalty 4:2