Wolvenger 1

Dvacetiletý Thomas Chapman se nenarodil pod šťastnou hvězdou. Za život nepoznal nic jiného než výsměch, ponížení a hlubokou vnitřní prázdnotu. Jedinou oporu má ve svých rodičích. S nimi a jediným přítelem Filipem odjede na dovolenou za matčinými příbuznými na Nový Zéland, aby načerpal nové síly, trochu se pobavil, a hlavně na chvíli zapomněl na život, který ho čeká po návratu. Ačkoliv nečeká nic závratného, nemůže ani tušit, jak moc mu tato dovolená změní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292246/wolvenger-1-lm3-292246.jpg 3.73
Vydáno:, Nová Forma

adela4516
21.12.2016

Jedním slovem SUPER! :) Snad bude brzy i další díl :)

jan1671
10.04.2016

Nádherná obálka, slibuje napínavé čtení. Děj začíná na fantasy trochu zvláštním způsobem a to v našem reálném světě. Ale hlavní hrdina se brzy, překvapujícím způsobem, ocitne ve fantasy světě. Příběh se dobře čte, "odsýpá to" skoro až moc, protože než se nadějete, jste na konci :-). Díky útlému rozsahu to tedy není kniha na dovolenou, ale strávíte s ní příjemný víkend. Závěr: zajímavý prequel pro novou sérii a několika dobrými nápady.

Samuel W. Tasanowski

Samuel W. Tasanowski