Wolvenger 1

Dvacetiletý Thomas Chapman se nenarodil pod šťastnou hvězdou. Za život nepoznal nic jiného než výsměch, ponížení a hlubokou vnitřní prázdnotu. Jedinou oporu má ve svých rodičích. S nimi a jediným přítelem Filipem odjede na dovolenou za matčinými příbuznými na Nový Zéland, aby načerpal nové síly, trochu se pobavil, a hlavně na chvíli zapomněl na život, který ho čeká po návratu. Ačkoliv nečeká nic závratného, nemůže ani tušit, jak moc mu tato dovolená změní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292246/wolvenger-1-lm3-292246.jpg 2.76
Literatura světová, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Nová Forma

Kniha Wolvenger 1

motokatty
03.12.2018odpad!

Dala jsem knize přesně půlku, pak jsem jí znechuceně odložila. Prvních 40% knihy je hekání obtloustého hocha o tom jaký je to chudák, jak ho nikdo nemá rád, každý ho šikanuje a v práci se s ním baví jen kvůli tomu, že otec je ředitel.
Když odjeli na dovolenou, čekala jsem, že se konečně začne něco dít... Zpočátku to opět vypadlo na stejné koleje, pak se tedy něco stalo (ztratil se) ale bylo to tak zdlouhavé, že jsem si řekla, tak na toto tedy nemám čas.
Škoda, těšila jsem se po letech na nějakou pěknou vlčí sérii.

adela4516
21.12.2016

Jedním slovem SUPER! :) Snad bude brzy i další díl :)

jan1671
10.04.2016

Nádherná obálka, slibuje napínavé čtení. Děj začíná na fantasy trochu zvláštním způsobem a to v našem reálném světě. Ale hlavní hrdina se brzy, překvapujícím způsobem, ocitne ve fantasy světě. Příběh se dobře čte, "odsýpá to" skoro až moc, protože než se nadějete, jste na konci :-). Díky útlému rozsahu to tedy není kniha na dovolenou, ale strávíte s ní příjemný víkend. Závěr: zajímavý prequel pro novou sérii a několika dobrými nápady.

Trnový princ
Trnový princ