100 čarodějných způsobů, jak přežít ve škole mezi učiteli, spolužáky a nejlepšími přáteli https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169006/100-carodejnych-zpus-169006.jpeg 4 26 26

Kniha přináší rady jak překonat trému ze zkoušení, jak dobře spolupracovat při práci ve skupině, rady na školní výlety, jiný pohled na učitele, jak se chovat, když si na vás učitel zasedne, jak se vypořádat s neoblíbenými předměty a jak přežít špatné známky.

niki-chan
14.09.2023 5 z 5

Skvělá i teď v "dospělosti".

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

Knihomolka506
28.06.2020 5 z 5

Jak přežít dny plné nudy, přísných učitelů a hromadami domácích úkolů v jednom anonymním ústavu pro žáky a studenty vám poradí Klub čarodějek

dark.ma93
04.10.2013 5 z 5

Je to moje puberta. Jako mladší jsem to milovala. Četla všechny časopisy a knihy, chtěla jsem být jako ony. Je to taková moje vášeň, ty holky :) Strašně jsem jim jejich život záviděla a chtěla se s nimi kamarádit :)

Kate.S
06.02.2013 5 z 5

Moje první knížka Witch, kterou jsem kdysi vlastnila. Neustále jsem jí listovala:)

Dep8
03.01.2013 5 z 5

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska! :)

TessDragon
10.08.2012 5 z 5

Čarodějky vám znovu poradí,tentokrát o tom jak přežít ve škole a to není zrovna jen tak lehký úkol.;)

2003  74%100 čarodějných způsobů, jak vyjít s kamarády, bavit se a cítit se mezi nimi dobře
2005  81%100 čarodějných způsobů, jak přežít ve škole mezi učiteli, spolužáky a nejlepšími přáteli