Manželství naruby

Manželství naruby https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87492/manzelstvi-naruby-87492.jpg 4 16 2

Wedlocked! série

Alice Walsinghamová se rozhodla nastoupit na nové místo vychovatelky ve slunné Florencii. Její pohledný zaměstnavatel, hrabě Marco Vincenti, jí svěřil do péče půlroční Angelinu, která tragicky přišla o matku. Alice pomalu rozplétá složité rodinné poměry a její osud se zvolna naplňuje. Z lásky k Angelině, ale i panu hraběti je ochotná podstoupit cokoli...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Marco’s Convenient Wife , 2002

scarletblue
23.12.2020 2 z 5

Není to vůbec špatně napsané. Příběh plyne rychle, a to je asi největší jeho slabina. Věřím na prvotní přitažlivost, ale takto hluboké city k sobě dva lidé za čtrnáct dní nepocítí. Ani Alicina láska k Angelině se mi nezdála úplně reálná. Kdyby autorka knížku natáhla alespoň o sto stránek, tak by jí určitě přidala na hodnotě. Knížku doporučuji těm, co chtějí romantickou jednohubku na jeden večer.

maryzka
12.05.2012 2 z 5

pěkná romantika oba hrdinové jsou na sebe jak kočka a pes, pak se spojí nebot potřebují dostat ANgelinu do své péče, no a nakonec se po všech peripetiích do sebe zamilují.

harlekýnky

Penny Jordan (p)