Vzpoura andělů

Vzpoura andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192690/mid_vzpoura-andelu-ptf-192690.jpg 4 94 31

Strážný anděl Akashiel opravdu neměl nejlepší den. Nešťastnou náhodou málem způsobil smrt dívky Ráchel, nad kterou měl bdít. Avšak ani pro Ráchel není od oné chvíle nic jako dřív. Pronásledují ji neznámé postavy, její kocour umí najednou mluvit a na zahradě se objeví bytost s černými křídly. Aniž by to tušil, uvedl Akashiel do pohybu události, které mají rozhodnout věčný boj mezi dobrem a zlem – a Ráchel vězí přesně uprostřed. Ačkoliv zrovna netouží bavit se s andělem, který ji málem připravil o život, je Akashiel tím jediným, kdo jí ještě může pomoci. A to, že oba začnou pociťovat vzájemnou náklonnost, celou věc zkomplikuje ještě víc. Andělé si totiž s lidmi nemají co začínat... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Deus

Rebellion der Engel , 2012

martina5069
14.10.2015 3 z 5

Přemýšlela sem kolik mám dát hvězdiček jestli 3 nebo 4 a nakonec sem se rozhodla pro 3. Kniha dobrá, námět super ale něco mi tam chybělo.... Začátek napínavý, prostředek zdlouhavý a když už ten konec zase dostával spád ta byl najednou konec. Malo romantiky a ten konec byl sice ukončen ale hodně to vypadalo na pokračování nebo-li zmrtvíchvztání :-D
No nepatří po přečtení do sbírky mích knih které si ještě někdy přečtu a doporučení za mě asi ne e ale přečtete si ji sami a můj názor už teď znáte :-)

*Pájuše*
22.07.2015 2 z 5

Knihu hodnotím dvěmi hvězdičkami a to jen proto, že příběh mě ke konci alespoň trochu vtáhl do děje a nakonec i v něčem překvapil.
Když jsem si knihu kupovala, očekávála jsem podle anotace silný příběh, místo toho jsem dostala něco, čemu sem ani za mák nevěřila. Absolutně jsem nevěřila ani nos mezi očima jedinému vztahu v knize. Byly podány tak těžkopádně, skoro nahodile. Ačkoliv všechny otázky byly zodpovězeny, polovina knihy byla pro mě naprostá katastrofa. Byla jsem zmatená věcmi, které jsem se dozvěděla. Nejenže sem k nim neměla klíč, ani jsem nechapala jejich význam v knize. Postavy by celkem ušly, jen kdybych jejich jednání a chování věřila. Jak jsem napsala, polovina knihy mě nebavila, nudila jsem se u ní, pořádně jsem se nemohla začíst a nakonec jsem to chtěla vzdát.
Pak ale přišel obrat, druhá polovina knihy byla zajímavější, sice stejně nereálná jako první polovina, ale alespoň se tam něco dělo. Na moje otázky jsem konečně dostala odpovědi. Některé mě překvapily, jiné jsem očekávala. Vztahy jsem nepochopila a nevěřím, že bych je pochopila, kdybych si knihu přečetla znovu. Za to mi ten čas nestojí. Co bych ještě vytkla jsou chyby a časté překlepy, které knize ještě více ubírají na hodnocení.

Enrill
30.06.2015 5 z 5

Mít takové strážného anděla, to by bylo fajn. Moc pěkná knížka, určitě moc doporučuju!!! :)

Beerushka
27.05.2015 3 z 5

Průměrna knížka neurazí ani nenadchne.

stolbice
31.03.2015 5 z 5

Příjemná oddechovka, čte se to v podstatě samo :-) nechybí akce, romantika, šťastný konec....klasika :-D Rozhodně můžu doporučit.

orangerose
11.02.2015 odpad!

přečetla jsem jen z ní 10 kapitol, ale já se k tomu nemám abych ji dočetla , jako knížka ujde , obálku má krásnou ale není to můj šálek čaje, znám lepší knížky....... :)

LadyCotton
28.01.2015 5 z 5

Musím se přiznat, že mne již dlouho takhle žádná kniha neoslovila (myslím tím z daného žánru). Naposledy to snad byla Sukuba od Jill Mylesové, které jsem odpustila i to, že byla na pokračování :-)
Vzpoura andělů se čte rychle. Při četbě se bude smát, trnout ale i něžně rozjímat.
V dnešní době je in psát příběh, který se odehrává v Seattlu. Autorka je Němka, což vůbec nevadí – naopak mi její styl přijde daleko zajímavější než amerických autorek. A město velice pěkně (a věrně) popisuje.
Hlavní hrdinka mi byla sympatická prakticky od první chvíle.
Knihu jsem koupila v Levných knihách za pár korun a rozhodně si nemyslím, že to byly vyhozené peníze a kniha mi rozhodně nebude v knihovně zabírat místo... Jen mi vadilo poměrně dost překlepů. Nicméně i přesto se budu se těšit, že u nás vyjde daleko více autorčiných knížek...

PS: pokud jste po Stmívání toužili potom aby vás kousl upír, po přečtení Vzpoury andělů budete toužit po svém strážném andělovi :-D

Verína01
22.01.2015 4 z 5

Boží.. super...megasuper...není co dodat!:'3
Romantická,smutná,dramatycká...:))
Nijak bych neměnila, moc se mi líbí..
Doporučuji:*

julliette
04.01.2015 5 z 5

Příběh se mně líbil. Konec byl taky moc pěkný. :)

Laduka
06.05.2014 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Byla to moje první knížka o andělech a nezklamala. Čekala jsem sice něco jiného, ale i tak se mi líbila.

Nel-ly
05.05.2014 3 z 5

Během cesty autem Ráchel zahlédne v odrazu zrcadla muže, který tam nemá co dělat, ztratí kontrolu nad vozidlem a... vše se změní. Urban fantasy od německé fantasy vypráví o andělech, ale o "poslech božích" toho bylo napsáno už tolik, že pokud se autor drží jejich mytologie, je těžké přijít s něčím opravdu originálním. A když je příběh podobný i jiným knihám, no... pro toho, kdo už předtím andělskou fantasy četl, nepředstavuje Vzpoura andělů žádné překvapení.
Příběh je ale zpracovaný hezky, postavy sympatické, možná trochu pomalá plynulost děje a jednoduchý konec, ale... Proč nakonec ne? Nejhorší na tom ve výsledku je český překlad... těch chyb, překlepů i hrubek, je v knize prostě moc.

andělé

Autorovy knížky