Vzpomínky obyčejné ženy

Vzpomínky obyčejné ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22216/bmid_vzpominky-obycejne-zeny-WjM-22216.jpg 3 8 3

aneb Hledání toho pravého Literární prvotina české novinářky a fotografky s humorem vypráví příběh obyčejné ženy, která se nedokázala v totalitním režimu prosadit podle svých představ a na prahu třicítky hledá štěstí i sebe samotnou na opačném konci světa.

Terisek99
29.08.2017 3 z 5

Menší oddechovka.

Zelený_Drak
05.08.2014

Kniha není zrovna můj šálek kávy, i když díky stylu, kterým je napsaná, bych se u ní asi ve 12 či 13 dobře bavila (sex tam není líčen tak, aby mě to v daném věku mohlo nějak morálně ohrozit, i když někoho jiného by třeba ještě mohlo). Takto mě kniha bavila jen dokud pršelo a dokud se tam neobjevil MILÝ. Přiznávám ale, že se autorce povedlo použít různá neotřelá přirovnání, jako třeba: "Richardův sexuální život mě zajímal asi jako zajímá inflace stepního osla.". Tato přirovnání pro mě byla na celém díle to úplně nejlepší. Objektivně je to nenáročná kniha na cestu, na pláž, na deštivý letní den nebo na dlouhý zimní večer.

gfdsa123
15.02.2012 4 z 5

Humorně popsané vyprávění svého života mě vskutku pobavilo. Doporučuji jako oddechové čtení u kterého se nebudete nudit.