Vzpomínky kočičího doktora

Vzpomínky kočičího doktora https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33070/mid_vzpominky-kociciho-doktora-Sio-33070.jpg 4 36 9

Louis J. Camuti za šedesát let své praxe vyléčil na tisíce koček a navštívil tolik kočičích pacientů, že si vysloužil přezdívku „kočičí James Herriot“. Proslulý kočičí doktor ve své knize úsměvných vzpomínek bystře pozoruje své kočičí pacienty a jejich ochránce, jejichž slabůstkám a potrhlostem rozumí stejně dobře jako svým zvířecím pacientům.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry Příroda, zvířata
Vydáno: , Rybka Publishers

All My Pacients Are Under the Bed , 1985

viweb
05.05.2021 5 z 5

Moc pěkné krátké příběhy popisuje veterinář při ošetřování svých kočičích pacientů. Pěkná oddechová kniha ke kávě.

Marla
23.01.2019 4 z 5

Příjemné a s láskou ke svému povolání a pacientům psané vzpomínky. Našemu kocourovi Salazárovi by se tenhle pan doktor určitě líbil....

DragonflyT
28.10.2017 5 z 5

Jakožto milovník koček a otrok čtyř kočičích uzlíčků radosti jsem se do některých situací vžila celkem přesně. Autor vše vystihl s příjemnou dávkou humoru. Příjemná četba.

azertaaz
04.05.2017 5 z 5

Poprvé jsem se s touto knihou setkala před lety. To jsem ještě kočku neměla, ale kniha mě chytla a přečetla jsem jí jedním dechem. Teď jsem se k ní vrátila a už jsem jí mohla porovnávat s vlastními zážitky. Je to super kniha a i když se s Camutim v některých věcech neshoduji, určitě to byl skvělý doktor a špička v oboru.
Knihu doporučuji každému milovníkovi zvířat, i milovníci psů si přijdou na své.

Katja
24.03.2017 5 z 5

Prijemna oddechovka. Myslim, ze zejmena milovnici J.Herriota si prijdou v teto knize na sve.

kejty91
05.09.2014 5 z 5

mě jako milovnici koček se kniha moc líbila a hodně jsem se u ní nasmála, kolik situací jsem už i já sama zažila se svým kocourem. Bojim se jen jedné věci, až nastane u miláčka jeho chvíle. To je ta láska...

Betty11
12.01.2014 5 z 5

Laskavé vyprávění zvířecího doktora minulého století, o svých nejen kočičích pacientech a také o jejich majitelích. Kniha je jako pohlazení na duši. Pro milovníky zvířat a v tomto případě povětšinou koček bude kniha příjemným společníkem.

Amarok
26.06.2012 4 z 5

Pěkná knížka pro milovníky koček. Není to žádná složitá četba, jsou to krátké příběhy pacientů, kteří zůstali autorovi v paměti. Tím, že se vše odehrává někdy asi v 50. letech 20. století v New Yorku, je to o to zajímavější - doporučoval bych tu knihu dnešním veterinářům pro pobavení (např. operace na chodbě a sterilizace přístrojů v konvici na vodu byla dost překvapující), dřív se muselo hodně improvizovat.

Danafantom
27.01.2012 2 z 5

no, Herriot to není. Vyprávění se zvrtne v otravný výčet veterinářových pacientů :-(

kočky zvěrolékaři

Autorovy knížky