Vzkříšení

Vzkříšení https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359549/bmid_vzkriseni-KcT-359549.jpg 5 49 8

Britská pouštní hlídka pozoruje, jak z iráckého území prchá přes hranici do Saudské Arábie vozidlo pronásledované vojáky. V havarovaném vozidle Britové najdou zohyzdněného umírajícího muže. Ukáže se, že uprchlík zemřel vinou alergické reakce naočkovací látku proti pravým neštovicím. Záhadou zůstává, proč Iráčané očkují obyvatelstvo proti chorobě, která byla už před mnoha lety zcela vyhlazena ze světa.... celý text

petulik330
22.04.2021 5 z 5

Autor si vybírá za protivníky tiché a smrtelné protivníky, ze kterými by se moderní medicína neměla setkat.
Souhlasím s jednou s postav, že by se měl virus, který se objevil v této knize zničit. Je to obrovské riziko, že by byl omylem opět vypuštěn do světa.
Vřele doporučuji každému, lomu se líbí napětí s lékařskou tématikou.
P. S. jen mi bylo líto, že hlavní postavou nebyl Steve Dunbar.

babiočka
08.03.2021 5 z 5

V současné koronavirové době docela pochmurné, ale zajímavé čtení.

ovpana
29.07.2015 4 z 5

Pěkná a napínavá kniha , zajímavý děj .

Bear Reader
13.03.2014 5 z 5

Po několika slabších knihách si autor napravil reputaci. Od poloviny knihy jsem měl temné podezření, kdo je padouch. A vida, ještě mi to pálí. Ovšem téma dobré, čtivá kniha, doporučuji. Je docela smutné jak jsme vlastně zranitelní a přes všechny úspěchy medicíny, jak málo stačí aby nám takový malý hajzlík zavařil když se vymkne kontrole. Vše dobře dopadlo a to je hlavní. U předchozích děl tohoto autora jsem měl dojem, že si v happy endech nelibuje. Tak uvidíme příště.

Laf
27.10.2013 5 z 5

Moc dobře napsaná kniha se zajímavým dějem. Velmi rychle se četla, neboť se od ní dalo velmi špatně odtrhnout. :) Od tohoto autora to byla moje první kniha, tak doufám, že i jeho další knihy budou takto dobré :)

bobina58
20.06.2013

DOBŘE NAPSANÁ KNIHA, NAPÍNAVÁ,KNIHY KEN McClura má ráda,někdy sice píše hodně podobná témata,ale VZKŘÍŠENÍ se tomu dos vzdaluje.

guru
01.10.2012 5 z 5

Veľmi kvalitná kniha, rýchly spád, napínavý dej, žiadne zbytočné zdržovanie.
Avšak oproti dielu Chameleón mi prišiel záver o niečo slabší.

aliza
15.10.2011 5 z 5

Velice napínavá a čtivá kniha! Doporučuji!

Ken McClure (p)
skotská, 1942