Vždycky Jane

Vždycky Jane https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515270/bmid_vzdycky-jane-dwo-515270.jpeg 4 79 79

Jane vyrůstala mezi zaměstnanci bohatého hudebního producenta – na dosah milovaných kapel, ale nikdy jedna z nich. Každé léto jezdí s tátou do hor, pracovat v producentově sídle u Kondořího jezera, kde se koná hudební festival – a Jane se konečně povedlo upoutat pozornost Eddieho, syna Sarafianových, kteří ho pořádají. Ale když se vrátí k jezeru a znovu se setká s Eddieho tajuplným bratrem Fenem, začne o svých citech pochybovat. Který z bratrů je pro ni ten pravý? A jaká tajemství skrývá minulost?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

Always Jane , 2022

MishRarach
07.05.2023 4 z 5

Tak tahle kniha pro mě byla překvapením, protože jsem ani nevěděla, že vyšla. A upřímně mě nezklamala. Asi nebude patřit mezi mé favority od autorky, ale rozhodně nezklame a velmi příjemně se čte. Naprosto mě nadchly hlavně písničky ke každé kapitole. Na konci jsem si z toho sestavila playlist, který si občas pouštím a rozšiřuji si hudební obzory. To je skoro ten největší klad celé knihy. Jen mě mrzí, že jsem si to pustila celé až na konci a ne ke každé kapitole. Možná by to mělo úplně jiný náboj. To už teď ale nezjistím. :D

Lutzinka
04.05.2023 3 z 5

Přes trochu rozpačitý začátek se to nakonec celkem povedlo.
Líbilo se mi téma afázie a hudebního byznysu.
Zapadne to sice do průměru tohoto žánru, ale čte se to dobře, ač je to místy hodně naivní, tak to asi odpovídá cílové skupině.
Neseděla mi teda jména jako Fen, Vztekloun a Velvet, ale to už si hraju na zbytečnýho hnidopicha.

evineckY
20.04.2023 5 z 5

Kniha začíná nešťastnou náhodou a sní následky zvané - afázie - nemoc, o které jsem nikdy neslyšela.
Příběh je z hudební branže a moc, moc uvedených písniček ( některé divočina) se mi líbily.
No a jak to bývá, když se sejdou tři a jeden je ten špatný...
Kniha je o mladých lidech, ale mi se líbila a chtělo by to pokračování :-)

Jenn Bennett
americká, 1978